Yaşam

Profesyonel Hizmet

Profesyonel Hizmet

Oldukça önemli ve değerli olan antikalar konusunda profesyonel bir manada hizmet alabilmek, bu eşyaların alım ve satımlarında güvenle hareket edebilmek önem taşır. Bu alanda tüm İstanbul genelinde seçkin ve profesyonel bir hizmeti İstanbul Antik sağlıyor. Koleksiyonculuk ile bu alan giren firma 15 yılı aşkın süredir en kaliteli antika hizmetlerini alım satım yaparak sürdürüyor. Antika alan yerler arasında firmanın farkını ve değerini çok kısa süre içerisinde fark ediyorsunuz.

Geniş Sahada Çalışma

Kadıköy ve Şişli’de şubeleri bulunan İstanbul Antik, tüm İstanbul genelinde alım satım yapabiliyor. Antika konusunda bulunan uzmanlığı ile en kaliteli ekspertiz hizmetini sunarak, eşyalarınızı tam değerinde ve peşin ödeme ile satın alıyor. Antika eşya alanlar arasında firma, güven veren sistemi ile oldukça ön plana çıkıyor. Her türden antika zevkine hitap edebilen firma, orijinal ve geniş ürün koleksiyonu ile en mükemmel hizmeti sürdürüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Hamile Giyimde Şıklık

Kolay Ulaşım

İstanbul Antik’e telefon ya da web sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşarak rahatlıkla hizmet alabiliyorsunuz. Antikalar yanında eski kitap, mobilya, taş plak, plak gibi alımlarda firmanın hizmetleri arasında yer alıyor. Plak alanlar arasında da firma son derece dinamik yapısı ile hizmet sunuyor.