Yaşam

Kafamda Deli Sorular

Artık kafanızda deli sorularla yaşamak zorunda değilsiniz. Cevabını beklediğiniz, sormaya çekindiğiniz, itiraf etmek isteyip de edemedikleriniz için en etkileşimli platform sizlerle buluşuyor. Sadece soru sor, cevabını bekle ya da sen bir başkasının sorusuna cevap ol. Üstelik bunları yazarken kimliğiniz gizli kalıyor, dilediğiniz bir kullanıcı ismi veya misafir üye olarak yazı yazabiliyor ve bilgi alabiliyorsunuz.

Beni Neler Bekliyor

Son zamanların en özgür, en etkileşimli platformunda kafanızdaki sorulara bir cevap mutlaka bulacaksınız. Kimseden bir şey saklamanıza gerek kalmadan, rahatça her şeyi sorabilirsiniz.

İçinizde bir şey tutmanıza gerek yok, itiraf için güzel bir platform. Üyelerin kontrolleri ekiplerin elinde, yani emin ellerde. Gizlilik ve özel hayat onlar tarafından itina ile korunuyor. Peki bu platformda neler bulabilir, sorabilir ve yazabilirim derseniz, konulardan bazıları; internet, sağlık, cinsellik, yaşam, yeme-içme, evlilik, ilişkiler, aşk, gündem, eğitim, moda, alışveriş, hediye, siyaset, spor, ekonomi, kariyer, din, tarih ve dahasıdır. Kolayca giriş yapabilir ve kayıt olabilirsiniz, üye olmak istemezseniz gizli üye olarak sorunuzu sorabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  İşmont Farkı İle Ucuz Kullan At İş Tulumu