Hızlı ve Güvenilir Halı Temizliği

 

Aileler için halıların temizliği oldukça büyük öneme sahiptir. Özellikle de evde küçük çocuğu bulunan aileler bu süreçte oldukça titiz davranmakta. Halı yıkatmak isteyen kişiler hem halının güzel bir şekilde yıkanmış olmasına hem de kısa sürede temizleme işleminin gerçekleştirilmesi konusunda dikkatli davranıyorlar.

Aileler halı dışında perdelerini ve koltuklarını da yıkatabileceği firma arayışında bulunarak ekonomik anlamda da fazla ücret talebinde bulunmamaya çalışıyorlar. Ailelerin bu istekleri doğrultusunda Tuzla halı yıkama merkezi geniş hizmet potansiyeli ile müşterilerinin yanında yer alıyor. Firmanın sunduğu geniş hizmet seçeneği de müşterilerden tam not alıyor.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Halı yıkama tuzla firması halıları güvenli şekilde muhafaza etmesi ve yine güvenilir bir şekilde ailelere teslim edilmesi noktasında müşterilerine garanti sunuyor. Özellikle bazı aileler halı yıkama merkezlerinde halıların değiştiğini ve yıkanmadan geri getirildiğini düşünüyor. Firma bu durumun önüne geçmek adına çok sıkı önlemler alarak müşterilerin halılarını yıkıyor. Yaşanabilecek karışıklıkları önlemek adına da tecrübeli personeline güveniyor.

Sıradaki Haberi Oku  Hamile Giyimde Şıklık

Halkla İlişkiler Hizmeti

Tuzla’da halı yıkama telefon numaraları üzerinden de kendilerini arayan müşterilerine hizmet sunuyor. Halkla ilişkiler biriminin müşterilerinin adresini alma işlemi ile evine kadar gidilerek halı, stor vb. gibi ürünlerin alınarak kısa süre içerisinde yıkama ve kurutma işlemleri tamamlanarak yeniden ev sahiplerine gönderiliyor. Siz de hangi eşyanızı yıkatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz