Uncategorized

Yukatel Kayserispor’un teknik direktörü Hikmet Karaman Takım Hakkında Konuştu

Geçen günlerde gerçekleşen Medipol Başakşehir ve Yukatel Kayserispor karşılaşmasında sonuç 1 – 0 Kayserispor’un galibiyeti ile sonuçlandı. Süper Lig’in 3. Haftasını da rakibin kendi sahasına yenilgiye uğratarak yükselişini sürdürüyor. Karşılaşma sonrasında Yukatel Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, basın mensuplarının sorduğu soruları yanıtladı ve bazı açıklamalarda bulundu.
Çok önemli bir galibiyet elde ettiklerini belirten Karaman, gole erken eriştiklerini ve organize bir şekilde başarılı bir gol attıklarını belirtti. Bununla birlikte ilk devreyi daha çok teknik şekilde oynadıklarını ve dayanıklılıklarını sürdürdüklerini açıkladı. Ayrıca Karaman, ‘’ Başakşehir, Türkiye’nin dayanıklılığı en yüksek takımı şu anda. Fiziksel anlamda bunu daha önce de oynadığı maçlarda verilerde görüyoruz. İkinci ikimisli giriş
yarı, bizim açımızdan fiziksel ve dayanıklılık anlamında takımı geliştirici bir maç oldu. Top rakipteyken basan, temasa girmeye çalışan, kaptığı toplarla direkt hücumu düşünen bir görüntü çizmeye çalıştık.’’ İfadelerini de kullandı.  
Konuşmasının sonlarına doğru takımca iyi bir üç  ikimisli
puan aldığını vurgulayan Hikmet Karaman, takımını kutlayarak konuşmasını sonlandırdı.

Sıradaki Haberi Oku  Lord FX

Medipol Başakşehir ve Yukatel Kayseri Spor Galibiyeti Otizmli Çocuklara Hediye Edildi

Medipol Başakşehir’i 1 -0 mağlup eden Yukatel Kayserispor takım başkanı Berna Gözbaşı, galibiyetlerini otizmli çocuklara hediye ettiklerini belirtti. Sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşım ile durumu açıklayan Gözbaşı, otizme dikkat çekmek amacıyla özel olarak tasarlanan mavi formalarıyla ilk kez karşılaşmaya çıktıklarını da açıkladı.

 

ikimisli güncel giriş