Uncategorized

Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez Anlatıyor: TikTok’ta Doğrulanmış Rozet Nasıl Alınır?

 

Sosyal medyada hesap onaylatmanın önemine değinen Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, Instagram doğrulanmış rozetin nasıl alındığını anlattı.

 

Son zamanlarda en fazla konuşulan sosyal ağlarından biri olan TikTok’un özellikle genç nüfusun ürettiği içerikler ile sıkça gündeme geldiğini söyleyen Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, TikTok hesabı onaylatmak için yapılabilecek çok bir şey olmadığını belirtti.

TikTok kullanıcılarına hesap onaylatmak için bir talep formu veya benzer bir seçenek sunmadığını kaydeden Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, TikTok’ta hesap onaylatmak için sadece iki yol olduğunu söyledi.

Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, ilk yolun ünlü olmak olduğunu kaydederek; “Yani Madonna gibi dünyaca ünlü bi sanatçı iseniz TikTok tarafından hesabınız onaylanmakdır” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Türk dronları AB Ordusu'nda görev yapacak

İkinci yolun ise popüler bir TikTok kullanıcısı olmak olduğunu söyleyen Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, “Eğer TikTok’ta etkisi ve etkileşimi yüksek içerikler üretiyorsanız hesabınız TikTok’un popüler hesaplar arasında gösterilebilir ve sonrasında onaylanabilirsiniz” şeklinde konuştu.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri