Uncategorized

PRP Destekli Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

 

Kök hücre yardımıyla saç ve saç derisi güçlendirme işlemine PRP denir. Bu işlem için kişinin kendi kanı kullanılır. Kandan elde edilen plazma saç derisine enjekte edilerek buradaki hücrelerin doğal bir şekilde uyarılması sağlanır. Bu uyarılma ile saçlar büyür ve güçlenir.

Emphair Saç Ekim Merkezinde hem mevcut saçların güçlendirilmesi hem de ekilen saçların güçlü bir şekilde tutunabilmesi için uygulanan PRP destekli saç ekimi en iyi saç ekimi yöntemlerinden biridir. Enjekte edilen plazma sayesinde saç ekimi operasyonundan sonraki iyileşme dönemi de rahat geçer. Uyarılan hücreler kendini çok çabuk yapılandırdığı için operasyonda oluşan küçük izler çabuk iyileşme gösterir.

PRP Destekli Yapılan Saç Ekiminin Zararları Var Mı?

Sıradaki Haberi Oku  LUIS BIEN'e Hoşgeldiniz!

En iyi saç ekimi yöntemlerinden biri olan PRP’li saç ekiminin, tedavi gören hastaya bir zararı veya yan etkisi yoktur. Sadece bazı hastalıklara sahip olmak, PRP uygulamasının yapılanmasına engel bir durumdur. Bunun dışında, hastanın kendi kanından elde edilmesinden dolayı, hastaya büyük faydaları vardır. Bu saç ekimi tekniğinde PRP uygulamasının yanı sıra diğer saç ekimi prosedürleri uygulanır. Bu yöntem ile güçlendirilen saçları ömür boyu kullanmak mümkündür.

Saç ekimi işleminin yanı sıra tek başına da uygulanabilen PRP, sağlık alanının birçok bölümünde kullanılır. Saç dökülmesi problemini durdurmak için de uygulanan PRP, Emphair saç ekim merkezlerinde yoğun ilgi görür. Saç kaybı yaşamadan önce düzenli olarak uygulanması durumunda saç kayıpları engellenir.

Sıradaki Haberi Oku  En Ucuz Cam Balkon Sistemleri Fiyatları www.alutem.com.tr'de

PRP Destekli Olan Saç Ekimi Kimlere Yapılamaz?

PRP, doku onarımını hızlandırdığı için saç ekiminin yanı sıra spor hekimliği, diş cerrahisi, güzellik alanı ve ortopedik cerrahi alanlarında yoğun olarak kullanılır. Harika sonuçlar veren bu teknik kan hastalığı, otoimmün hastalık ve kanser öyküsü olan kişiler ile emzirenler, hamileler ve kan sulandırıcı ilaç kullananlara uygulanamaz. Bu hastalıklara sahip olmayan herkes PRP saç ekimini yaptırabilir.

Emphair’de uygulanan bu harika saç ekimi operasyonunu yaptıran bütün hastalar, başarılı sonuç sayesinde son derece memnundur. Siz de PRP tekniği ile saçlarınızı destekleyerek büyük kayıplar yaşanmasını engelleyebilirsiniz. Bu teknikle alakalı bilgi edinmek için Emphair https://www.emphair.com/tr/prp-destekli-sac-ekimi/ sayfasını inceleyebilirsiniz. Detaylar veya sorularınız için de firmanın uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Desenli Spor Takım Elbise Modelleri