Uncategorized

Promosyon Ürünlerinde Bir Numara

Firma 40 yılı aşkın süredir promosyon sektöründe hizmet vererek sektörün bir numaralı firmaları arasında yer alıyor. Cağaloğlu’nda bulunan üretim alanında hizmet veren Aydın color firması reklam ihtiyacı duyan kişilerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 5000 bin üzerindeki ürün çeşidiyle hizmet veriyor. Ürünler üzerine kaliteli baskı ve tasarımlar yaparak ürünler üzerinde farkını ortaya koyan firma üretim yaptığı ürünlerinde müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyor.

Promosyon Ürünlerinde Çeşitlilik

Sektörde varlığını yarım asra yakın süredir devam ettiren firma ürün çeşitliliği sayesinde de kişilerin ve reklam yapmak isteyen firmaların dikkatini çekiyor. İşlerine verdikleri önem sayesinde de müşterileri tarafından önerilen firma olarak varlık sürdürüyor. Sektörün öncüsü konusundaki firmanın yaygın olarak üretimini yaptığı promosyon ürünleri arasında şu ürünler bulunuyor; çantalar, hediyelik setler, kalem kutuları, kalemler, çerçeveler, saatler, kupalar, şerit metreler, termoslar, plaketler ve seramik ürünlerdir. Bu ürünlerden sipariş vermek isteyenler firmayla iletişime geçerek yaptıracakları ürün sayısına göre fiyat teklifi alabiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Karaköy Elektronik

Aydın Color Promosyon Kalemleri

Firmanın müşterileri için üretimini yaptığı ürünler arasında, promosyon kalemler de bulunuyor. Bu kalemler farklı renklerde üretilebilmesinin yanı sıra plastik, yarı metal, metal tohumlu ve kurşun kalemler olabiliyor. Ayrıca bu ürünler basmalı, silgili ve çevirmeli gibi türlerde bulunabiliyor. Ayrıca banko masalarında kullanılmak için üretilen spiralli kalemlerde firma tarafından satışa sunuluyor.

Aydın Color Ajandaları

Aydın color tarafından müşterileri için satışa sunulan ürünler arasında ajanda çeşitleri de bulunuyor. Bu ajandalar  termoderi kapaklı ürünler olabiliyor. Ayrıca bu ürünler spiralli ve tarihli olarak da üretilebiliyor. Bu ürünlerde bulunan sayfa sayısı ise üretilen ürünün türüne göre farklılık gösterebiliyor. Ajandaların kapak renkleri de zevke göre farklı renklerde olabiliyor. Bu ürünlerden satın almak isteyen kişilerin isteklerini firmaya belirterek fiyat teklifi alması ve ürünleri sipariş etmeleri gerekiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Ucuz Silikon Yumurta Haşlama Kabı Fiyatları Yenimiyeni.com’da!