Uncategorized

Partiler İçin Süs İmalatı

Firma özel günlerin kutlanmasına önem veren kişiler için parti süsleri imalatı yapıyor. Üretilen kaliteli ürünler yapılacak partiler için kullanılarak kutlamanın yapılacağı mekanın renklendirilmesini sağlıyor. Firma aracılığıyla satın alınan bu ürünler doğum günü partileri, nişan partileri, düğünler, yeni doğan partileri ve yılbaşı partilerinde kullanılabiliyor. Ayrıca süs firması partiler için kullanılabilecek süsler yanı sıra hobiler için kullanılacak süs ve dekorasyon ürünlerinin imalatını da yapıyor.

Bebekler İçin Kullanılacak Süsler

süs malzemeleri        Bebekler için yapılacak ilk kutlamalar anneler için unutulmaz anlar oluyor. Bu sebeple firma yeni doğan süsleri satışı yapıyor. Bebekler için üretilen bu süsler diş buğdayı, doğum günü ya da kırk mevlidi gibi organizasyonlarda kullanılabiliyor. Yeni doğan balonlarını, ipli tavan süslerini, püsküllü kağıt topları ve hoş geldin bebeğim süslerini odalarında kullanabiliyorlar. Bunun dışında misafirlerine ikram etmek amacıyla bebek şekerlerini kullanabiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  HİÇ DURMAYAN ÜRETİMİN OLDUĞU  SERAMİK SEKTÖRÜNDE “KRİZ” LAFI YASAK!

Hobi Süs Malzemeleri

parti süsleri          Firma partilerde kullanılabilecek süsleme malzemeleri dışında hobi süs malzemeleri imalatını da yapıyor. Hobi süs malzemeleri arasında plastik çiçekler, püsküller, tül keseler, fiyonklar, yapay tüyler, metal kuş kafesleri, hasır çantalar, şerit kurdeleler ve yapışkanlı inciler bulunuyor. Bu ürünleri satın alan kişiler kendi elleriyle bebek şekeri, kına paketi ya da nikah şekeri hazırlayabiliyorlar.

yeni doğan süsleri       Örneğin plastik çiçekleri yaptıkları süslere takabiliyorlar. Aynı şekilde fiyonkları da bebek şekerlerinde kullanabiliyorlar. Böylece hazır nikah şekeri ya da bebek şekeri almaktansa kendi emekleriyle hazırlamış oluyorlar.