Uncategorized

Parti Evi Doğum Günü

Çocuklarımız bizim en özel varlıklarımızdır. Onların dünyaya geldiği gün ise elbette çok değerlidir. Hem biz ebeveynler için hem de çocuklar için doğum günleri doyasıya kutlanması gereken günlerdir. Bu günlerde onlar için en özel hazırlıklar yapılmalı, tüm sevdikleri ve arkadaşları ile birlikte çok eğlenceli anlar yaşanmalıdır. Bu onları çok mutlu edecektir.

Çocuk doğum günü kutlamaları çok önemlidir ve bu güne gerektiği şekilde özenle hazırlanılmalıdır. Doğum günleri ancak profesyonel ellere teslim edildiğinde kusursuz olabilmektedir ve yıllar boyu hatıralarda kalabilmektedir. Çünkü içerisinde birçok farklı detay barındırmaktadır. Her bir detay uzun uğraşlar istemektedir. Çocuk doğum günlerine bu şekilde yaklaşıldığında ancak çok güzel ve kusursuz partiler ortaya çıkmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Çiçek Siparişlerinin Bir Haftaya Yayılmasını Önerdi

Bonjur parti evi çocuk doğum günlerini kusursuz kılan çok nadide bir mekândır. İstanbul Anadolu yakasında yer alan çocuk doğum günü mekanları arasında gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir yerdir. Bonjur, oyun ve parti evi tarzında çalışan bir mekân olduğu için parti anlayışı sadece süsleme ve mekân hazırlığından ibaret değildir. Burada yapılan çocuk doğum günleri kompleks çalışmalardır. Yani mekân süslemesinden konuklara verilen hediyelere, pasta kesilmesinden çocuklarla yapılan aktivitelere kadar her detayla bizzat kendileri ilgilenmektedirler.

Doğum Günü Konsepti

Çocuk doğum günü yerleri arasında en güzel konsept partiler Bonjur’da yapılmaktadır. Burada kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı temalarda partiler düzenlenmektedir. Her bir parti için aynı değerde özen gösterilmekte ve tüm detayların eksiksiz şekilde hazırlanması sağlanmaktadır. Hazırlanan mekânlar aileler, çocuklar ve konuklar tarafından çok beğenilmektedir. Seçilen temanın ruhu mekânın her yerine yansıtılmaktadır. Hayranı olduğu karakterin ve temanın içerisinde bir başrol oyuncusu olmak, doğum günü çocuğuna tarif edilemez özel duygular yaşatmaktadır.      

Sıradaki Haberi Oku  Kordiseps

Doğum Günü Aktiviteleri

Çocuklar için doğum günü eğlenceli geçen anlar demektir. Sadece mekân süslemesi onlar için yeterli değildir. Konseptle birlikte oyun ve etkinlikler de çok önemlidir. Bonjur Parti Evi’nde yapılan doğum günü kutlamaları en güzel etkinliklerin ve oyunların yer alması ile harika geçmektedir. Parti için görevlendirilmiş özel bir ekip çocukların aktivitelerinden ve oyunlarından sorumludurlar. Parti boyunca çocuklarla birlikte, onların hep birlikte eğleneli zamanlar geçirmesini sağlamaktadırlar.