ORTAM DEZENFEKSİYONU HİZMETİYLE CORONA VİRÜSÜNDEN KORUNUN

 

İnsanlar ve diğer canlılar arasında hızla yaygınlaşan ve ölümlere sebep olan Corona virüsün temizlenmesi için gerekli olan profesyonel dezenfekte firması, OKortam dezenfeksiyonu ile açık ve kapalı alanların tam kapsamlı hijyen ihtiyacını karşılıyor. Konsantre OKortam dezenfektanı özelliklerini uygun koşullarda, özel araçlar yoluyla ortamlara uygulayan dezenfeksiyon firması, zararlı mikroorganizmalar üzerinde optimum etkiye sahiptir. Konsantrasyon bakımından oldukça yoğun olan dezenfekte çözeltileri sayesinde mikroorganizmaları çok kısa süre içerisinde öldüren dezenfeksiyon firması hem insan sağlığını korumakta hem de ortamlarında hijyenik olması için çalışmaktadır. Sadece alanlar üzerinde değil ortamlarda bulunan objeler ve araç-gereçler üzerinde de etkili olan dezenfeksiyon firması püskürtme yoluyla sadece alanlara değil, hava üzerinde de etkiye sahiptir. OKCorona Virüs temizleme ve yayılmasının engellenmesi için ihtiyaç duyulan çözeltileri özel formüllerle birleştiren firma, yüksek verimlilik ile güvenli ortamların oluşturulmasına katkıda bulunur.

Farklı Sektörlere Farklı Çözümler

Gıdadan ulaşıma, tekstilden hizmet sektörü ne kadar birçok farklı alanda kullanılabilen dezenfeksiyon ürünleri kimyasal olarak virüslerin bakteri ve diğer zararlı mikroorganizmaların öldürülmesini sağlar. Corona virüsün tüm dünyada yayıldı bugünlerde kritik alanlarda yüksek düzeydeki performansıyla güvenli ortamların oluşmasını sağlayan dezenfeksiyon firması virüslere karşı hızlı etki gösterir. Uygulandığı bölgede kalıntı bırakmayan ortam dezenfektanı içerikleri hücre zarını parçalayarak virüslerin tamamen yok edilmesini sağlar. Özel dezenfekten çözeltileri her türlü alana uygulanabilir.

Sıradaki Haberi Oku  KARALİ ÇAY PANDEMİ DÖNEMİNDE DE YAŞLILARIMIZI UNUTMADI

Dezenfekte Ürünlerinin Kullanıldığı Alanlar

Bakır, gümüş, ahşap ve diğer maddeler üzerinde rahatlıkla kullanılabilen çözeltiler tüm mobilyalarda, açık ve kapalı alanlarda da kullanılabilirler. Zararlı mikroorganizmaları aktive ederek öldüren ortam dezenfeksiyonu firması enfeksiyon oluşumunu engelleyerek sağlık alanında önemli bir rol oynar. Dezenfeksiyon işleminden önce, saha uzmanları dezenfekte edilecek alanı ziyaret ederek uygulanacak yöntemleri belirlerler. Yüksek riskli alanlar, orta riskli alanlar ve düşük riskli alanlar olmak üzere farklı kategorilerde bulunan alanlar üzerinden uygulama yaparak sağlıklı ortamların oluşmasına yardımcı olurlar. Yer temizliği için ayrı, ortam temizliği için ayrı ve obje temizliği için ayrı solüsyonlarla herhangi bir alana zarar vermeden veya aşındırmadan tüm işlemler tamamlanır. Ürünü uygulayan uzmanlar eldiven, maske ve dezenfeksiyon için özel olarak hazırlanan giysileri kullanarak işlemleri tamamlar. Mobilya, yatak, vantilatör, oyuncak, zeminler, koltuklar ve çok daha fazlası üzerinde etkili olan dezenfektanlar açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanabilir.

Sıradaki Haberi Oku  KOBİ’ler E-ihracata En Hızlı Nasıl Başlayabilir?

Sağlığınız için Dezenfekte Edin

Sağlık için gerekli olan tüm hijyen gerekliliklerini yerine getiren dezenfeksiyon firması Corona Virüs temizleme ve yok edilmesi için önemli bir etkiye sahiptir. Açık ve kapalı tüm ortamların temizlik ve hijyen testi yapıldıktan sonra ortamın dezenfekte edilmesi için sahada eğitimli personeli ve ekipmana sahip olan dezenfeksiyon firması, uluslararası standartlarda dezenfekte işlemi yaparak tüm ortamlardaki hijyenin en iyi şekilde sağlanması için çalışmalarını sürdürmektedir. Gıda işletmeleri, kamusal alanlar, toplu ulaşım araçları ve çok daha fazlası üzerinde etkili olan dezenfeksiyon firması ihtiyaç duyulan her alanda optimum hijyen sağlanması için çalışmalarını sürdürmektedir. Ofis temizliği, gıda üretim alanı, hastane temizliği, pest kontrol hizmetleri kapsamında en kaliteli hizmeti veren firma, standartların üzerinde ki ekipman eğitim ve kalitesi ile sektörün ilk tercihi oluyor.

Açık ve Kapalı Tüm Alanlarda Dezenfeksiyon

Açık ve kapalı tüm alanların dezenfeksiyon ihtiyaçlarının tümünü tek bir noktadan karşılayan firma, ekonomik ve verimli hizmetler sunarak insanların güven içerisinde temiz ortamlarda bulunmasına aracılık eder. Okul, fabrika, konaklama tesisleri, evler gibi ortamların yanı sıra halı, tekstil yüzeyleri, zemin dış cephe veya cam gibi spesifik alanlar üzerinde de etkili olan dezenfeksiyon firması aynı zamanda havalandırma kanalı, ilaç üretim alanı ve diğer iç ortamlar için de ayrıcalıklı hizmetler vermektedir. Standartların üzerindeki teknoloji, ekipman ve eğitimli personel desteği sayesinde virüsün tam anlamıyla yok olmasına aracılık eden firma, dünyadaki en iyi ve en yeni teknoloji sistemlerini kullanmaktadır. Yüksek kaliteli hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunan firma, profesyonel dezenfeksiyon çözeltileri üzerinde sürekli araştırma yaparak hizmet kalitesini iyileştirmek için çalışmalarını sürdürür.

Sıradaki Haberi Oku  Çocuk Hastalığında Endişelenmeyin

Virüslerden Tamamen Kurtulun

Dezenfeksiyon firması, virüslerin yayılmasını engellemez, onları direk olarak yok eder. Bu da virüsün tekrar üremesini engelleyerek kökünün kuruması anlamına gelir. Bu nedenle el yordamı ile yapılan temizlikler yetersiz kalır. Çünkü, temizlenecek alanda ulaşılamayan yerler veya temizlik için çok fazla detaya sahip olan alanlar bulunabilir. Bu gibi alanda tek bir noktanın dahi temizlenmemesi, virüsün üreyerek tekrar tüm alanı kaplaması anlamına gelir. Bu nedenle profesyonel destek alarak gözle görmediğiniz alanların ve havanın dahi dezenfekte edilmesini sağlayabilirsiniz.