Öğrenci Şehri Eskişehir’den Güncel Haberler

 

Öğrenci şehri olarak anılan Eskişehir’de yaşanan gelişmeler web sayfasında güncel olarak paylaşılıyor. Web sitesi sayesinde Eskişehir halkı yaşananları ilk andan itibaren öğrenme şansı elde ediyor. Bu sayede gazete satın alımı ya da internet aramalarıyla illerine dair haberleri bulmak gibi işlemlerle zaman kaybetmemiş oluyorlar.

Şehirdeki Son Dakika Haberleri Ana Sayfada

Şehirdeki son dakika haberleri sitenin ana sayfasında ve günün manşetleri bölümünde paylaşılıyor. Bu sayede web sitesine giren kişiler ilk olarak Eskişehir son dakika haberleri neler onları okuyabiliyorlar. Ayrıca haberleri okurken haberle birlikte paylaşılan resim ve görüntüleri izleme şansı bulabiliyorlar. Son dakika haberlerini ve sitede paylaşılan diğer haberleri okuyan kişiler görüşlerini de haber altında bulunan yorum bölümünde paylaşabiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Türk dronları AB Ordusu'nda görev yapacak

Çok Okunan Ve Çok Yorumlanan Haberler

Eskişehir’e ait haberlerin yayınlandığı site aynı zamanda kişiler günün çok okunan ve çok yorumlanan haberlerini de görme şansı bulabiliyorlar. Bu sayede merak ederek insanların en fazla okuduğu haberleri okuyabiliyorlar. Aynı zamanda isterlerse haberlere dair yorumlarını paylaşarak çok okunan haber yorumlayanlar arasında kendileri de olabiliyorlar. Çok yorumlanan ve çok okunan haberler arasında ise Eskişehirspor haberleri, belediye, deprem ve ulaşım gibi haberler yer alıyor.

Komşu İllere Dair Haberler

Web sitesinde Eskişehir haber paylaşımları yanı sıra şehrin komşu illerinde yaşanan gelişmelere dair haberlerde yayınlanıyor. Bu sayede komşu illerde yaşanan durumlar internet kullanıcıları tarafından öğrenilebiliyor. Haber paylaşımı yapılan komşu iller ise Afyon ve Kütahya gibi iller oluyor.

Sıradaki Haberi Oku  Son Dakika Haberlerini İnternetten Hızlıca Takibe Alın