Uncategorized

Kuaförüm Sensin yarışmacısı Tevfik Bozdağ’ın ilgi çekici başarı hikayesi!

 

 

Yıllar önce kozmetik mağaza kapılarında parfüm tanıtımcısı olarak çalıştığını söyleyen Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ, zorluklara karşı hiç yılmadığını kaydederek bu özelliği sayesinde bugün güzellik kliniği ve güzellik eğitim şirketi sahibi olduğunu kaydetti.

Show TV’de yayınlanan  ‘Kuaförüm Sensin’ yarışmasına katılarak efendi kişiliği ve dikkat çekici tarzıyla programda büyük beğeni toplayan Tevfik Bozdağ, başarı öyküsü ile göz doldurdu.

Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ, yıllarca kozmetik mağaza kapılarında parfüm tanıtımcısı olarak  çalışsa da azmi ve başarısı ile güzellik kliniği ve güzellik eğitim şirketi sahibi oldu.

MEB onaylı kalıcı makyaj eğitmenliği de yapan Bozdağ, yıllarca kozmetik sektörüne gönül verip ustalık ve usta öğreticilik belgelerini aldığını dile getirdi. Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ’ın ayrıca, Hollanda Rotterdam’da bir güzellik eğitim şirketi ve Ankara Bahçelievler 7. Caddede Güzellik Kliniği bulunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Mobilya

Hiçbir şekilde hayata küsmeyen bir yapıya sahibim

Bozdağ, küçük yaşlarda pazarda simit su limon satarak kendisine, 2 tane bisiklet tekerleği alıp, daha sonra aylarca çalışıp tamirciden bisikletin gövdesini alabildiğini ve bisiklet parçalarıyla günlerce uğraşıp bir bütün haline getirdiği gün bisikletin evinin önünden çalındığını söyleyerek “Hiçbir şekilde hayata küsmeyen bir yapıya sahibim. Hayattan aldığım tüm kötü derslere rağmen hiç yılmadım” dedi.

Bozdağ, bu özelliği sayesinde Hollanda Rotterdam’da bir eğitim güzellik şirketi ve Ankara Bahçelievler’de bulunan bir  Güzellik Kliniğini açıyor.

Tevfik Bozdağ, Tv8 Türkiye’nin en iyi Güzellik merkezi ödülünün sahibi oldu

Başarılı bir işletmeci ve Estetik Uzmanı Tevfik Bozdağ, Tv8 tarafından düzenlenen Güzellik Ödüllerinde, Türkiye’nin en iyi Güzellik merkezi ödülünün sahibi oldu.

Sıradaki Haberi Oku  Kredi Kart Başvurusu