Uncategorized

Kaliteli İletişim Çalışmaları

Dijital sistem ve cihazların kullanılarak iletişim çalışmalarının yürütülmesi gelişen teknoloji dünyasında tüm önemli kurumlar ve işletmeler için en büyük gerekliliği oluşturuyor. İşletmelerin iletişim çalışmalarını son derece etkili ve aynı oranda verimli yürütmeleri noktasında sunduğu çözümler ile firma ön plana çıkıyor. Firmanın bu alandaki çalışma ve çözümleri ise led ekran, interaktif ekran, otel TV hizmeti, videowall ve digital signage gibi ürünler ile çeşitleniyor.

Kurumsal TV İmkanı

2012 yılından beri sektöründe farkını açık şekilde gösteren firma, kendi markaları olan Platpay ve iSpot isimleri altında çok sayıda ürün ve çözümle işletmelerin iletişim faaliyetlerine destek oluyor. Dijital görüntüleme sistemlerini oluşturmada ve kullanmada bu işletmelere her tür yardımı sağlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Güvenilir Ödeme Sistemlerinin Adresi

Kaliteli ve verimli kurumsal TV sistemlerini işletmeler için sunan firma sayesinde, kapalı devre bir yayın üzerinden arzu edilen içerik işletmenin şube ve birimlerine yayınlanıyor. Bu şekilde işletmenin hedef kitlesine direk ulaşması sağlanırken, kurum içi iletişimi sağlama imkanı da işletme için sunuluyor.

Sağlanan Hizmetler

Üst Düzey standartlar altında hizmet anlayışı ile çalışan firma, dijital sistemlerin kullanımı noktasında işletmelere gerek danışmanlık ve gerekse de ar-ge hizmetlerini sağlıyor. Sitemlerin kurulum işlemlerinden kullanımlarına kadar her aşamada verilen destek ve eğitimler yanında, firma kurulum sonrası teknik desteğini de kusursuz bir şekilde işletmeler için veriyor. Ayrıca içerik yönetim hizmetini de firmadan alabiliyorsunuz.