Teknoloji

Whatsapp İndir

Whatsapp İndir

Whatsapp uygulaması, günümüzün en popüler uygulamaları arasındadır. Mesajlaşma ve sesli ya da görüntülü arama yapmak için en çok kullandığımız uygulamalardan biri olan whatsapp uygulaması üzerinde günümüzün büyük bir kısmını geçirmekteyiz. Whatsapp uygulaması mesajlaşma ve sesli ya da görüntülü aramanın yapıldığı en yaygın olan platformdur. Whatsapp kullanmayan ya da henüz yeni telefon almış olan kişiler, telefonlarında yaptıkları ilk işlemlerden birisi, Whatsapp indir olacaktır.

Whatsapp Nasıl İndirilir?

Whatsapp indirmeniz için yapmanız gereken şey telefonunuz android ise Google Play üzerinden, telefonunuz İOS ise Apple Store uygulamasını açarak, arama kısmına whatsapp yazmanız ve karşınıza ilk çıkan whatsapp uygulamasının üzerine basıp indir işarertine basmanız yeterli olacaktır. Daha sonra whatsapp uygulamasını açarak telefon numarası bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek ve telefon numaranıza gelen kodu istenilen yere yazarak whatsapp uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Mükemmel Aromalar

En Çok İndirilen Diğer Uygulamalar

Günümüzde en çok indirilen diğer uygulamalara baktığımızda son günlerde yaşadığımız salgın mücadelesi sebebiyle üretilmiş ve çok kısa bir süre içerisinde hayata geçirilmiş olan hayat eve sığar uygulaması ve dostindir diyebiliriz.