SEO Optimizasyonu Nedir? Uzman Reklamcı Hidayet Kadiroğlu Anlatıyor…

SEO Optimizasyonu Nedir? Uzman Reklamcı Hidayet Kadiroğlu Anlatıyor…

İnternette bir firma web sitesinin, stratejilerini oluştururken hesaba katması gereken ilk denklem, kuşkusuz ki SEO sistemleridir. Google’ın algoritmalarını özümseyerek uygulayan firmalar, bu denklemi başarıyla çözmüş olur ve firmasını internette var eder.

Firmaların internette görünür olabilmesini sağlamak için en önemli araç olan SEO’yu uygulamak; profesyonellerin, yani Google reklam ajansının yapması gereken bir iştir. Aksi takdirde istenen sonucu almak neredeyse imkansızlaşır.

Biz de Hidayet Kadiroğlu SEO Plus olarak, Google reklam ajansı portföyünde edindiğimiz önemli yeri, müşterilerimize tecrübe olarak aktarmaktayız. Firmalarla kurduğumuz ilk diyalogun ardından onların ihtiyaçları; bizlerin görevine dönüşür ve bu görevi eksiksiz yerine getirmek yegâne amacımız olur. Bu sayede de %94.3’lük olumlu sonuç oranımızla, Google ajansları içinde zirvede yer almaktayız.

Sıradaki Haberi Oku  Kamera Sistemleri

Google Sonuçları Nasıl Alınır? Hidayet Kadiroğlu Yanıtlıyor…

SEO optimizasyonunda sonuç almak için ihtiyacınız olan en temel öge, kelimelerdir. Kelimeleri bir silah gibi kullanabilen iyi bir copywriter’a sahipseniz, sonuca ulaşmanız adeta çocuk oyuncağıdır. Biz de Hidayet Kadiroğlu SEO Plus’ta bilhassa copywriterların önemini, şirket için dinamiklerde özellikle vurgularız. Çünkü onlar olmadan, SEO matematiği hakkıyla işleyemez.

Firmaların kendileri için en önde olmak istedikleri kelimeler, firmanın yetkilileriyle beraber belirlenir. Sonrasında biz de, bir Google reklam ajansı olarak, üzerimize düşeni yapmak için harekete koyuluruz. Belirlenen temel kelimelere, Google sonuçlarına göre ek kelimeler de eklenir ve bu kelime dünyasının etrafına copywriter’larımız yazılar yazmaya başlar. İçerikler oluştuğunda ise, trafik elde etmek adına belli başlı yöntemler kullanılır. Sonuç olarak firmaların web siteleri, Google aramalarında istenen kelimede zirveye oturur.

Sıradaki Haberi Oku  Pole Banner

Bir SEO ajansının verdiği temel hizmetler kabaca bu şekilde açıklanabilir. Ekip kalitesi, olumlu sonuç alma oranı ve optimum işlem süresinin kısalığıyla Hidayet Kadiroğlu SEO Plus olarak; Google aramaları konusunda en iyi firmaların başında geldiğimizi, kıvançla sizlere aktarmak isteriz. Firmanızın ihtiyacı olan tüm Google hizmetlerini; kaliteli ekibimizle birlikte kısa sürede sizlere sağlamak için, bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ulaştığınız andan itibaren, sitenizin geleceğini anında planlayan ekibimiz; sizlerin de tıpkı bizler gibi zirvede olmasını sağlayacaktır.