Teknoloji

Pena Software Kurumsal Web Tasarımı

Pena Software; web yazılımına ve tasarım sektörüne 2019 senesinde adım atmış bir kurumsal web tasarım firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne dek, hayalleri gerçeğe dönüştürebilme adına yenilikçi ve özgün şekilde projeler çalışmaları yürütmektedir.

Pena Software Hizmetleri

Pena Software; web tasarımı üretiminde ve bakımında disiplini sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Başta web grafik tasarımı olmak üzere, standartlaşmış kod, site içerik yönetimi ve özel tasarım dahil olmak üzere pek çok alanda uygulamaları mevcuttur. Günümüz web tasarım ve yazılım birlikte kullanılabiliyor olsa bile içerik olarak birbirinden farklıdır. Web tasarım ön planda yer alan işlerde bulunurken yazılım için de arka planda olan işlerin yönetimleri olarak algılanıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Yeni ve Ucuz Oyunlar

Pena Software Web Tasarım Hizmeti

Pena Software firması bünyesinde; web tasarım, yazılım, arama motoru optimizasyonu (seo), dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve içerik yönetimi yer alıyor. Web yazılımında ve tasarımında sizlere dilediğiniz web sitesi tasarımını alanında tecrübeli ve uzman olan ekipleriyle sunan firma, sektörün dinamiklerini en iyi biçimde uyarlamaktadırlar. Bu sayede bursa web tasarım dendiği zaman akla ilk gelen firmalardan biri olmayı başarmışlardır.