Teknoloji

Mükemmel Aromalar

Mükemmel Aromalar

Değişik aromalar, esans, koku, parfüm ve kimyasallar gibi konularda en kaliteli hizmeti bulabileceğiniz Opaq Kimya, uygun fiyatlı ürünleriyle çok tercih ediliyor. Firma Opaq kimya Online mağazası üzerinde yüzlerce çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor. Her ürüne özel bilgilendirme yapılan online mağaza üzerinde başlatılan kampanya bilgileri de bulunuyor.

Sunulan Fırsatlar

Opaq Kimya üzerinden yapacağınız alışverişler noktasında firma en kaliteli parfüm, aroma, koku ve esans çeşitlerini sizlerle buluştururken aynı zamanda ücretsiz kargo, aynı gün kargo sayesinde hızlı teslimat gibi özel avantajları da müşterilerine sunuyor. Ayrıca online mağazada kolay alışveriş için, çok satılanlar, indirim ürünleri, sepetim, A listem gibi özel kolaylıklar sunuluyor. Hem kolay alışveriş hem de sipariş durum ve takibini yapabileceğiniz site üzerinden bol çeşide ulaşabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  IP Santral Distribütörü Nolto

Güvenli Satın Alma

Opaq Kimya, online işlemlerinde yapılan satın almalar konusunda 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile çalışıyor. Bu sayede tüm bilgileriniz güvende tutuluyor ve güven içinde Opaq Kimya’dan alışveriş olanağı buluyorsunuz. Ödeme konusunda taksit gibi seçeneklerde firmanın sunduğu kolaylıklar arasında yer alıyor.