Teknoloji

Google Sıralamanızı Takip Edin

Google Sıralamanızı Takip Edin

Web siteleri için Google sıralaması büyük öneme sahiptir. Özellikle markanın tanınırlığı ve ulaşımı açısından arama motorunda en üst sıralarda yer almak gerekiyor. Profesyonel bir SEO hizmeti alıp almadığınızı sıra bulucu sayesinde görebilir sitenizi kusursuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sitenizde bulunan anahtar kelimelerinizin işlevini bildiren sistemi 15 gün ücretsiz deneyebiliyorsunuz. Böylece kelimeleriniz arasında yükseliş ya da düşüş yaşanıp yaşanmadığını anlayabilirsiniz. Sistemin avantajlı abonelik paketlerini de ayrıca değerlendirebilirsiniz.

Anahtar Kelime Aracı Nasıl Çalışır?

Sistemin sunduğu anahtar kelime aracını kullanmak oldukça kolaydır. Web sitenizi ekleyip anahtar kelimelerinizi kaydetmeniz yeterlidir. Onay verdiğiniz zaman dakikalar içerisinde kelimelerin etkinliğini öğrenebiliyorsunuz. Bununla birlikte sistem size Google’da kaçıncı sırada olduğunuzu da gösteriyor.

Sıradaki Haberi Oku  Baskı Center

Web sitesi için sıra bulucu araç hem hızlı hem de stabil olarak hizmet veriyor. Bu sayede tüm anahtar kelimelerin sırasını takip etmeyi sağlıyor. Sıralamada gerileyen ya da yükselişe geçişen kelimeleri ortaya çıkarıyor. SEO çalışmalarında benzersiz bir yardımcı olan sıra bulma aracı, anahtar kelimeleri hızla raporlayıp abonenin karşısına çıkarıyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri