Genel, Teknoloji

Garantili Servis Hizmetleri

Televizyonlar en çok kullanılan kitle iletişim araçlarının başında gelir. Piyasada çok farklı marka ve modellerde televizyonlar bulunuyor. Bunlar arasında hangi marka olursa olsun zaman içinde arızalar meydana gelebilir. Televizyon tamir hizmetlerinde güvenilir bir firma olan İzmir televizyon servisi firması deneyimli bir ekip ile müşterilerine günün her saati hizmet veriyor. Firmanın çağrı merkezini kullanarak irtibat kurabilirsiniz.

Televizyon Tamiri

Son dönemlerde üretilen led ya da lcd televizyonlar yüksek ücretler ödenerek alınıyor. Bu nedenle de cihazın tamiri mümkünse tamir edilmesi daha ekonomik oluyor. Gaziemir televizyon servisi firması anakartı, ekran kartı, panel arızaları, ses ve görüntü arızaları gibi durumlarda hızlı ve güvenilir hizmet alabileceğiniz bir firmadır.

Sıradaki Haberi Oku  Takipçi Satın Alma Paneli

Televizyon Tamiri Ücretleri

Televizyon tamir ücretleri arıza açan parçaya göre değişir. Bunun için firmanın yetkili personelleri ile görüşmeniz gerekir. İzmir ilinin dört bir yanına hizmet veren Buca televizyon servisi firması ince ustalıkla tamirini yaptığı cihazlar için bir yıl parça garantisi verir. Firmanın online çağrı merkezinden irtibata geçebilirsiniz.