Teknoloji

Dijital Pazarın Faydaları

Dijital Pazarın Faydaları

Dijital pazarın artık tüm iş kollarına ve sektörlere açılması ile bu alanda faaliyette bulunacak işletme ve kurumlarda kendilerini bu ortama hazırlamak zorundadır. Birçok yönden çok önemli faydalar sağlayan bu pazarı tam manasıyla kullanabilmek ve bu alanda tam verim alabilmek için ise dijital pazarlama eğitimi çok önem taşır. İşte tam bu noktada son derece profesyonel çalışma sistemine sahip olan Olgu Şengül düzenlediği kurs ve seminerler, yaptığı eğitimler, konuya ilişkin başucu eseri niteliğindeki kitaplarıyla kişi, kurum ve kuruluşlara nitelikli bir danışmanlık hizmeti sağlıyor.

Destek Alan İşletmeler

Olgu Şengül, sağladığı bu nitelikli danışmanlık yanında verdiği eğitimlerle KOBİ sahip ve çalışanlarından dev işletmelerin yönetici ve görevlilerine kadar oldukça geniş bir kitleye hizmet sunmuş bir isim. Seksenden daha çok kuruluşa ve kuruma dijital pazarlama eğitimleri konusunda danışmanlık sağlayan Olgu Şengül’e ve sunduğu desteklere www.olgusengul.com adresi üzerinden ulaşarak, danışma hizmetleri, verilen eğitimler, Olgu Şengül ve kitapları hakkında ayrıntılara da erişebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Deneyimli ve Güvenli Bir Oyun Platformu

Kalite Farkı

Olgu Şengül, eğitimini İtalya’nın ve ülkemizin en kaliteli üniversitelerinde bitirmiş, ayrıca üst seviyede dijital pazarlama tekniklerine dair seminerleri ABD ile diğer önemli ülkelerin öncü kurumlarında almıştır. Olgu Şengül, dijital pazara ilişkin tüm eğitimleri noksansız şekilde sunuyor.