Teknoloji

Boşa Harcanan Enerjiyi Sıfırlayın

Boşa Harcanan Enerjiyi Sıfırlayın

Boşa harcanan enerji, elektrik faturalarına direkt olarak yansımaktadır. Bu harcamalar, işletmenizin belini büken ve zor durumda bırakan harcamalara neden olmaktadır. Ülkemizde genellikle otel işletmelerinde uygulanan, otel energy saver uygulamaları, yüksek verimlilik getirmektedir. Kartlı sistemlerle aktif hale gelmesi sağlanan oda enerjisi, odadan çıkarken kartın alınmasıyla kesilmektedir. Böylece odanın enerjisi kullanıldığı kadarla kalmaktadır.

Enerji Tasarrufunda Bir Numara

Açık kalan lambalar, klimalar büyük bir enerji tüketir. Energy saver sistemleri sayesinde odanın kapısı ve odanın elektrik sistemi aktif hale gelir. Bu kartı odanın içinde bırakarak dışarı çıkamayacak olan konaklayan kişi, odanın enerjisini kesmek zorunda kalacaktır. Yuvasına giren kart sistemi aktif ederek ziyaretçilerin faydalanmasını sağlayacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Minecraft Premium Paket Nereden Alınır?

Faturalarda Düşüş

Odalarınızın enerjisini kontrol etmek zor olacaktır, bu aylık elektrik faturalarına da yansıyacaktır. Özel yurtlarda da kartlı kapı sistemlerinin kullanımı oldukça fazladır. Odadan çıkan kişiler, kartları alarak ayrılmakta ve kapılarındaki ışık sönmektedir. Böylece sistem kendisini off durumuna getirir. Enerji akışı olmadığı için faturalarda da düşüş yaşanmaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri