Spor

Milanobet

Milanobet

Milanobet oyun sitesi altyapı yazılımı olarak Pronet Gaming altyapısını kullandığı için hizmetlerini kesintisiz olarak verebiliyor. Altyapı sisteminin güçlü olması o oyun sitesinin kalitesini ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Lisans numarası, teknik sistemleri ve yasal prosedürleri ile ülkemizde de kullanıcılarının güvenini kazanmış bir oyun sitesidir. Para çekme işlemlerinde sorun yaşanmaması ve işlemlerin hızlı gerçekleşmesi daha fazla güven duyulmasına neden olmaktadır.

Güvenilir Site

Milanobet giriş sayfasında tüm özelliklerini şeffaf bir şekilde paylaşarak güvenilir olduğunu gösterebilmektedir. Kullanıcıları, site üzerinde, tüm oyun türlerini, lisans türünü ve numarasını, para yatırma yöntemlerini ve oyun sağlayıcı firmaların neler olduğu görebiliyor. Kullanışlı tasarımı ve sistemleri ile sektörün en güvenilir oyun sitelerinden birisidir. Ülkemiz yasalarına göre illegal gösterilse de Türk kullanıcılar siteyi güvenilir bulmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Paralı Poker

Adres Değişikliği

Türkiye sınırları içerisinde hizmetlerini devam ettirebilmek için diğer yabancı oyun siteleri gibi giriş adresi değişikliği yapmaktadır. Milanobet yeni adresi bilgilendirmelerini üyelerine sms göndererek yapıyor. Ayrıca yaptığı tüm güncellemeleri sosyal medya hesaplarında paylaşarak, sektördeki tüm kullanıcıların yakından takip etmesini ve bilgi sahibi olmasını sağlıyor.