Spor

Halı Sahada Futbol Keyfi

Halı Sahada Futbol Keyfi

Günümüzde halı sahalar, erkeklerin yaşadıkları stresten uzaklaştıkları, formlarını sağladıkları ve son derece eğlenceli zaman geçirdikleri tesisler olarak ön plana çıkar. Halı sahaların barındırdığı rekabetin ve burada yaşanan dostlukların tadı ise başkadır. Aysu Halı Saha, bu konuda spor tesislerinin kalitesi ve kapalı sahası ile kaliteli bir hizmet sağlıyor. Eskişehir halı saha sektöründe ilk akla gelen işletme olan Aysu, halı sahanın rahat kullanımı için duşlar, soyunma odaları, kilitli dolaplar, bekleme salonları, kafeterya gibi hizmetleri de eksiksiz veriyor.

Her Mevsim Futbol

Bulunulan mevsim ya da hava koşulu fark etmeksizin istenilen zamanda futbol oynama imkanı veren kapalı halı sahası sayesinde Aysu Halı Saha, mükemmel bir hizmete imza atıyor. Yapay çimden oluşan zemini üzerinde oldukça güvenli şekilde maç yapabiliyor, halı saha etrafına konumlandırılmış tribünlerden gelen tezahüratları duyabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Kalebet Kovalenko transferinde Beşiktaş'a güçlü rakip

Merkezi Konum

Eskişehir kent merkezinde yer alan ve Batıkent halı saha hizmeti sağlayan Aysu Halı Saha Kompleksi son derece kolay ulaşıma imkan veren merkezi bir konumda yer alıyor. Günde 17 saat hizmet sunabilme kapasitesi bulunan bu tesis için rezervasyon noktasında telefon ya da online seçeneklerinden birini tercih edebiliyorsunuz.