Sağlık

Zarif gülüşler

Zarif gülüşler

Kadın erkek fark etmez herkes gülmeyi çok sever. Ancak gülmek bazı durumlarda adeta işkenceye dönüşür. Özellikle diş yapısı bozuklukları ve renk değişikliği gibi durumlarda insanlar gülmekten kaçınırlar. Çünkü dişlerinin şeklinin ya da renginin diğer insanlar tarafından görünmesini istemezler. Gülüş tasarımı son yıllarda oldukça popüler olan bir uygulama olup kadın erkek herkes tarafından talep görmektedir. Ömer Bayar diş kliniği 2017 yılında kurulmuş olup her türlü modern diş tedavilerinin uygulandığı bir kliniktir.

Lamine diş nedir?

Gülüş tasarımı denince ilk akla gelen uygulama lamine dişlerdir. Yaprak diş olarak da bilinen lamine diş uygulamasında hastanın dişlerinin dokusu korunarak inceltilir. Akabinde ise lamine dişler yapılır. Klinikte uygulanan lamine diş uygulamaları ve daha fazlası için www.omerbayar.com.tr adresini mutlaka ziyaret ediniz.

Sıradaki Haberi Oku  Yaşamınızı Kontrol Altına Almanızı Sağlayacak Şey Genlerinizdir

Klinikte verilen hizmetler

Klinik her türlü diş tedavisinin uygulandığı başarılı bir kurumdur. Estetik gülüş tasarımından tel tedavisine, diş beyazlatmadan implant tedavisine, endodontiden şeffaf plaklarla tedaviye kadar oldukça geniş bir alanda hizmet verilir. Ankara impilant tedavisi konusunda oldukça başarılı olan kliniği aramadan karar vermeyiniz.