Sağlık

Yaşamınızı Kontrol Altına Almanızı Sağlayacak Şey Genlerinizdir

Yaşamınızı Kontrol Altına Almanızı Sağlayacak Şey Genlerinizdir

İlginç ama doğru bir tespittir bu. Siz var olurken tanımlanan genetik kodlama, aslında hayatınızın her detayını içinde barındırır. Nasıl beslenmelisiniz, nasıl giyinmelisiniz, hangi saç stili sizi doğru ifade eder, hangi yaşam tarzı hayat kalitenize uyumludur ve onu yükseltir. Cilt sağlığınızdan karakter özelliğinize, ilaç duyarlılığınızdan, sosyo- kültürel yaşantınıza kadar her şey yine genetik kodlamanızda gizlidir. Tüm bunların açığa çıkması için de basit bir dna testi yeterlidir.

Bilimsel Bir Çalışma ile Kendinizi Keşfedin

Uygulama, bir araştırma merkezinde ve tamamen bilimsel şartlar altında yapılıyor. Gireceğiniz genetik test ise size kendiniz hakkında önemli ipuçları veriyor. Bu testin sonucunda aslında neyi hangi şekilde uygulamanız gerektiğini, hangi beslenme biçiminin sizin için daha sağlıklı olduğunu, hangi spor türlerinin size daha iyi hissettireceğini, hangi cilt bakım biçiminin daha fazla işe yarayacağını ya da hangi konularda yetenek sahibi olduğunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Beklenen Misafir

Üstelik tüm işlemler, alanında uzmanlaşmış olan Doktor Korkut Ulucan gözetiminde ve takibinde gerçekleşiyor. Kendinizi bilimsel bir yolla keşfedip daha kaliteli bir yaşam sürmeniz artık bir işlem kadar uzağınızda…