Sağlık

Sağlıklı ve Mutlu Gülüşlere Sahip Olabilirsiniz

Sağlıklı, özgüvenli, mutlu ve ışıltılı bir gülüş hayata karşı dimdik bir duruşun ifadesidir. Böyle bir gülüşe sahip olmak için gereken ilk şey de sağlıklı bir ağız yapısıdır. Önerilen şekilde altı ayda bir diş hekimi kontrolüne gitmek, ağızda ve dişlerde ortaya çıkan problemlere karşı daha başlangıç aşamasında önlem almak önemlidir. İlerleyen problemler için estetik dolgu, kanal tedavisi, implant, ortodonti gibi uygulamalarla çözüm bulmak da şarttır. Ayrıca estetik bakımdan daha iyi bir görüntü sağlamak için de diş hekimlerinden yardım alınabilir.

Eskişehir Gülüş Akademisi, ağız ve diş sağlığına dair her türlü tetkik ve tedavinin yapılabildiği gelişmiş bir merkez olarak hizmet sunar.

Eskişehir Gülüş Akademisi Hizmetleri

Sıradaki Haberi Oku  Real Estetik Kliniği

Kendi alanlarında uzmanlaşmış deneyimli hekimlerin görev yaptığı merkezde diş hekimliğine dair her alanda hizmet sunulur. Burada hastalar herhangi bir ücret ödemeden muayene olabilir. Muayene sonrasında yapılan değerlendirmelerde uygulanması gereken tedaviler varsa detaylı bilgi verilir ve yönlendirmeler yapılır.

Merkezde yapılan tedavi ve uygulamalardan bazıları şunlardır:

*Estetik Diş Hekimliği

*İmplant işlemleri

*Gülüş Tasarımı

*Ortodonti uygulamaları

*Diş Beyazlatma (Bleaching)

*Çene ve Diş Cerrahisi

*Çocuk Diş Hekimliği

*Estetik dolgu

*Diş Eti Tedavileri

*Kanal Tedavisi (Endodonti)

Tüm bu hizmetler diş hekimliği alanındaki ileri teknolojiler kullanılarak yapılır.

Eskişehir Gülüş Akademisi Ortodonti Uygulamaları

Her yaştan hasta için en kaliteli malzemelerle ortodonti uygulamaları yapılır. Uygulamalarda hastanın taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde klasik metal braketler, kapaklı braketler ya da estetik braketler kullanılabilir. Ortognatik cerrahi ve çene eklem tedavisi işlemleri de yapılabilir.

Sıradaki Haberi Oku  Sağlık ile İlgili Haberler

Ortodonti uygulamaları gülüş tasarımlarının en önemli ayaklarından biridir. Genel olarak ortodontinin alanının sadece dişler olduğu düşünülse de aslında çene ve yüzdeki bozukluklar da bu alana dahildir. Memnun olunmayan, rahatsızlık veren şekil bozukluklarının giderilmesi için ortodonti Eskişehir uygulamaları ideal çözümler sunar.

Çene ve dişlerdeki yapısal bozukluklar düzeltilerek özgüvenli gülüşlere yer açılır. Diş yapısındaki bozukluklar yaş ilerledikçe daha belirgin hale gelebilir ve kişileri rahatsız eder. Bu nedenle çocukluk ve erken yaşlarda gerekli tedavilerin yapılması tercih edilir. Ancak ileri yaşlarda da müdahale mümkündür.