Gündem

Web Barındırma

Web Barındırma

Kişisel ya da kurumsal web sitesi sahibi olmak istediğinizde öncelikle bir domain satın almanız ve sitenizi barındıracağınız hosting firmasını seçmeniz gerekiyor. Ülkemizde hosting dünyam firması tüm web sitesi yapıları için barındırma hizmetleri sunuyor. Sistemlerinde kullanıcı panel sistemi yönetimlerini oldukça kolay ve kullanışlı bir şekilde ayarlayarak, web sitesi sahiplerinin, sitelerini daha kolay yönetmelerini sağlıyorlar.

Online Hizmet

Sanal sunucu ihtiyacının karşılanması için her türlü altyapı sistemlerini güçlü tutuyorlar. Web sitelerinin, erişim hızı, trafik oluşturulması gibi durumlar, sitenin barındırıldığı sunucuların yapısına bağlıdır. Tüm müşterilerine online hizmetleri ile her türlü desteği sağlıyorlar.

Canlı Destek

Web sitesi kurulumunda sunucu ve vds hizmetlerinin önceden belirlenmiş olması önemlidir. Firma, sunucu hizmetlerini müşterilerine uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor. Çevrim içi destek asistanı ile tüm kullanıcılarına canlı destek hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. Sunucu hizmetlerinde, Linux ve Windows seçeneklerini ayrı ayrı sunuyorlar. Sistem veri tabanına göre sunucu seçimini sağlıyor ve hizmetlerini kaliteli olarak veriyor. Barındırma alanı taleplerine göre farklı fiyat teklifleri sunuyorlar. Müşterileri detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Sanatçının dostu Bornova