Gündem

Voonka Kolajen Nedir Ne İşe Yarar?

Bağ dokusunun güçlenmesine yardımcı olan kalojen kas hücrelerinde ve ciltte bulunan proteinlerdir. Kalojen vücut sağlığı için oldukça önem taşır. Bağ dokusunu güçlendirici ve organ ve tendonların bir arada tutmada rol oynar.

Cilde dayanıklılık kazandıran bu madde gıda takviyesi olarak voonka kolajen kullanılabilir. Düzenli şekilde 3 ay boyunca kullanılması tavsiye edilen kolajen gıda takviyesi olarak tablet şeklinde piyasa da bulunmaktadır. Takviye ürün aynı zamanda şase, tablet ve toz halinde de arzu edilen şekilde kullanılmaktadır.

Voonka Kolajen Kullanım Yaşı Kaçtır?

Takviye ürün Voonka kolejen genel olarak 40-50 yaş arasındaki kişiler için uygundur. Ürünün kullanımı 6 ay aralıklarla 2 aylık periyod şeklinde kullanılmalıdır. Vücudun kolejen seviyesini korumak için kullanım şartlarına uyularak ihtiyacınız olan kolejen dengesini sağlayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  4lü zirve tamamlandı

Takviye ürün voonka kolajen yetişkinlerin kullanabileceği bir üründür. Ürünün kuru bir yerde saklanması ve 25°C altında korunması gereklidir. Yetişkin insanlarda günlük kullanımı 2 kapsül olmalıdır.

Voonka Kolajen İçeriğinde Ne Bulunur?

Takviye gıda içeriğinde sitrik asit, hidrolize kolejen, bakır glukonat, çinko, d- alfa, kalsiyum, tokoferil, sodyum selenit, d-bantotenat, pridoksin ve şeker ihtivası vardır. Yemeklerden sonra alınması gereken Voonka kolajen yemeklerden sonra günlük olarak 1 tablet yutulması gerekir. Yapılan araştırmalara göre 10 000 mg olan bir kolejende 36 kcal bulunur. Kimyasal ürün içermeyen Voonka kolejen güzelliğinizin ve sağlığınızın korunmasında yardımcınız olur.

İçimi Kolay Voonka Kolajen Takviye

Vücuttaki eksilen vitaminleri karşılayan ürün voonka kolajen istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz şekilde takviye olarak kullanılabilir. Hoş tatlara sahip toz şeklindeki takviyeleri ile içimi kolay enfes tatlarda bulunmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Şırnak'ta Eren Kış-1 (Bestler-Dereler) Operasyonu başlatıldı

Kahve tadında enfes lezzete sahip coffe colagen ürün yetişkinlere göre üretilmiş bir gıda takviyesidir. Kahve sevenlere uygun olarak kullanılan ürün ile hem kahve lezzetini hem de doğal ürün ile sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Vücudun kolejen etkinliğini sağlayan C vitamini su ile yapısının bozulması sonucu kolejenin etkisini azaltır. Voonka colagen shake drink mix bu etkilerin giderilmesi için C,B, E vitamini içeriğinde barındıran etkisi ile oksidasyonların etkisini azaltmada yardımcıdır.

Toz formunda satılan voonka kolajen multi powder C vitamini içeren tadı ve lezzeti ile satışa sunulmaktadır. Toz kolejenler su ve süt gibi ürünlerle beraber içilebilir özelliğe sahiptir.