Gündem

Vegan Ürün Hizmeti Vermek İsteyenler İçin Sertifikasyon İmkanı

Vegan Ürün Hizmeti Vermek İsteyenler İçin Sertifikasyon İmkanı

Vegan V-Mark firması vegan ürünlerin üretimini yaptığını belirterek vegan sertifikası almak isteyenleri için hizmet veriyor. Başvuru yapan firma ve kuruluşların ürünleri üzerinde inceleme yaparak ürün bazında sertifika sunuyor. Böylelikle firmalar

ürünlerinin içerisinde hayvansal gıdaların bulunmadığını kanıtlayabiliyorlar.

Vegan Sertifikaları Hakkında Merak Edilenler

Firma vegan belgelendirme hizmeti vermesi yanı sıra belgeyi almak isteyenlerin merak edebilecekleri pek çok konu hakkında bilgiler veriyor. Bu sayede kişiler ürünlerini nasıl olması gerektiğini veya belgelendirme işlemleri için neler yapmaları gerektiğini öğrenebiliyorlar. Ayrıca hangi ürün gruplarının bu sertifikaları almaları gerektiğini de firma tarafından açılmış olan web sayfasından öğrenebiliyorlar.

Vegan Belgesini Almak İçin Ürünlerde Bulunmaması Gerekenler

Sıradaki Haberi Oku  Fuhuş için anlaştıkları kadınlar kaçtı görevliyi dövdüler

Bir firma tarafından üretilmiş olan ürüne vegan belgesi alabilmesi için o ürün içerisinde hayvan ürünlerin bulunmaması gerekiyor. Bu ürünler arasında et, süt, yumurta, bal, kürk, tüy, boynuz, yün veya kaşmir gibi ürünleri bulunuyor. Belgelendirme sürecinde ürünler detaylı bir şekilde incelenerek bu ürünlere rastlanmazsa belge verilebiliyor. Belge mobilya, parfüm, gıda, kozmetik, tekstil, vitamin, temizlik, el dezenfektanı ve gıda takviye ürünleri için verilebiliyor. Firma bu alanlarda belge almak isteyenler için her türlü bilgiyi vererek onların belgeyi alabilmelerine yardımcı oluyor.