Gündem

Türkiye Ve Dünyanın Gündemi

Türkiye Ve Dünyanın Gündemi

Türkiye ve dünyanın gündemini meşgul eden en önemli konu Koronavirüsüdür. Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan Covid – 19 yani yeni tip korona virüsü nedeniyle binlerce insan hayatını kaybetti. Uzmanlar hala bu virüse bir aşı bulmuş değil. Yayılma hızı oldukça yüksek olan Covid – 19 virüsünün öldürücülük oranının az olması umut vadediyor. Bunun yanı sıra bazı ülkelerde Koronavirüs ölüm ve vaka sayıları son derece yüksekken bazı ülkelerde ise bu vaka ve ölüm oranları kontrol altına alınmıştır. Türkiye ve dünyanın gündemini meşgul eden en büyük sorun koronavirüsü ile mücadele için tüm dünya birlik olmuş durumda. Virüsün ilk olarak görüldüğü Çin’de ise son 24 saatte alınan bilgilere göre yeni bir vaka ya da ölüm yok. Özellikle Avrupa ülkelerinde etkisini hissettiren Coronavirüs aşısı için dünyanın her yerindeki uzmanlar büyük bir çaba ile virüse karşı etkili olan bir aşı bulma çabası içerisinde. Gündem fotoğrafları sayesinde gündem içerisinde yer alan her türlü olayı görüntüleyebilir ve bu olaylar hakkında bilgilenebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Korona hastalarının yüzde 40ı hiç belirti göstermiyor

Türkiye Ve Dünya Gündeminde Neler Oluyor?

Türkiye ve dünya gündemini en çok meşgul eden konu Covid – 19 virüs salgınıdır. Ancak ülkemizde ve dünyada covid – 19 dışında da birçok farklı gelişme yaşanıyor. Özellikle ekonomik açıdan dünya genelinde iniş ve çıkışların yaşandığı bu dönem içerisinde ekonomi gündemi ve diğer gündemler hakkında bilgi almak ve durumu ve görüntüleri Ekonomi fotoğrafları aracılığı ile sunulur. Virüs haberleri, ekonomi haberleri ve piyasaların durumları Türkiye ve dünyanın gündeminde olan en önemli konuların başında gelir.

Türkiye Ve Dünya Ekonomisi

Türkiye ve dünya ekonomisi ile ilgili ilgili olarak söylenebilecek en önemli ve doğru bilgi Covid – 19 virüsünün ekonomiyi olumsuz anlamda etkilediğidir. Sağlık alanına yapılan ani ve yüksek miktarlı harcamalar ülkelerde uygulanan sokağa çıkma yasakları dünya ekonominde dalgalanmaların yaşanmasına neden olmuş ve birçok ülke IMF’den kredi almıştır. Piyasa fotoğrafları durumu en iyi şekilde özetleyen görüntülerdir. https://www.haber365.com.tr/galeri/ekonomi-fotograflari sitesine ulaşarak daha detaylı şekilde bilgi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Vali Çiçek'ten Yeşilhisar İlçe Jandarma binası açılışı
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri