Gündem

Tokatlı gençler yaşlıların ihtiyaçlarını karşılıyor

Dünyayı etkisi altınakoronavirüsten en çok etkilenen 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkmaması için seferberlikedildi.

Tokat’ın Zile ilçesinde yaşayan Cem Bozdemir (25), Özcan Danbura (25) ve Ayhan Çamok (35), koronavirüse karşı önlem olarak evlerinden dışarı çıkmayansahibikomşularının gıda, ekmek gibi günlük alışverişlerini yapmaya başladı.

“KENDİMİZE GÖREV SAYIYORUZ”

Yaşlılara yardım ettikleri içinolduklarınıeden Özcan Danbura, “Ülkemizde gerçekleşen koronavirüs salgını için ilçemizde bulunan esnaf ve muhtarlarımızın desteğini alarak belirlediğimiz kişilere ekmek, gıda yardımı maddi manevi destekte bulunuyoruz. Biz gençler olarak bunu kendimizesayıyoruz. Koronavirüs yaşlılarımızı çok etkilediği için onların evden çıkmasını istemiyoruz” dedi.

“İYİLİK BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ YENER”

Koronavirüs salgınını birlik ve beraberlik içerisinde hepyeneceklerini kaydeden Cem Bozdemir ise, “İyilik bütün kötülükleri yener. Yaptığımız iyiliğin hiçbirkarşılıksız kalmayacağına inanıyoruz. Koronavirüs sebebi ile yaşlılarımızın evden çıkmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Yaşlılara tavsiyem evden çıkmasınlar. Biz gençler olarak onlara ihtiyacı olan her şeyi getireceğiz. Hiçbiryalnız bırakmayacağız” diye konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  BİST100 endeksi

Paketleri alan vatandaşlar ise virüsten dolayı dışarı çıkmadıklarını ve gençlerin kendisine yardımcı olduğunu belirterek teşekkür etti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri