Tiny House

Tiny House

Taşınabilir tekerlekli ev modelleri olarak bilinen tiny house Gorgor House firması tarafından üretilerek müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Römorklu tiny house olarak bilinen ve istenen her yere taşınabilme özelliğine sahip olan bu evlerde kaliteli zaman geçirebilmek mümkün olur.

Tiny house fiyatları piyasada bu işle uğraşan diğer firmalara göre Gorgor House firması tarafından uygun fiyat garantisi ile birlikte belirlenmektedir. Taşınabilir mobil ev tasarımları yapan firma, bu alanda daha önce çalışmalar yapmış olan ve alanında uzman bir ekip ile bu hizmeti sunar.

Tiny House Fiyatları

Gorgor House firması tarafından Tiny ve Bugalov ev modelleri olarak sunulan hizmet seçenekleri kapsamında müşterilerin isteği doğrultusunda ev tasarımları yapılmaktadır. Bungalov ev fiyatı ve Tiny House ev fiyatı piyasada kullanılan en kaliteli malzemeler kapsamında firma tarafından belirlenmiştir. 600 metre olarak düzenlenmiş Small kategoride yer alan Tiny House evlerin fiyatı 170 bin TL civarında olup, 700 metre olarak düzenlenmiş Medium kategoride yer alan evlerin fiyatı ise 180 bin TL olarak belirlenmiştir.

Sıradaki Haberi Oku  Üniversitelerde tatil uzatıldı