Gündem

Ticarete Konu Ürünlerin Gözlenmesi ve Denetimi

Ticarete Konu Ürünlerin Gözlenmesi ve Denetimi

 

Sektörde uzun zamandır hizmet veren ve birçok işletme tarafından tercih edilen TÜRCERT, birçok kurumdan bağımsız olarak hizmet veren akredite bir kuruluştur. Onlarca farklı alanda, onlarca farklı hizmet veren bu kuruluşun temel hizmeti, ticarete konu ürünlerin gözetim ve denetimidir.

 

Bununla beraber birçok farklı hizmeti de bulunan kuruluş, endüstriyel alanlar başta olmak üzere, nakliye sektöründe, üretim sektöründe, enerji ile ilgili işletmelerde ve çok daha fazlasında hizmet sunmaktadır.

 

Sizin de rahatlıkla hizmet alabileceği bu kuruluşun, ayrıca sertifikasyon hizmetleri de bulunmaktadır. Bu hizmeti ile özellikle hizmet sektörü için büyük avantajlar sağlayan kuruluş, fiyatlar konusunda da oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Kamu bankalarından koronavirüs tedbirleri

 

Firmanın Hizmet Politikası

 

Objektif ve bağımsız bir hizmet politikası ile yüksek kalite anlayışı dahilinde hizmet veren kuruluş, uluslararası şartlara uygun şekilde hizmetlerini yürütmektedir. Bu doğrultuda başta TÜRKAK ve ÖSAS olmak üzere UAF’ye bağlı olarak çalışmaktadır.

 

Eğer siz de kuruluş hakkında bilgi almak ve hizmetlerini öğrenmek istiyorsanız, İnternet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca İnternet sitelerini ziyaret ederek başvuruda da bulunabilir, siz de hizmet alabilirsiniz.