Gündem

Tanıtımınıza artı değer katacaktır.

Tanıtımınıza artı değer katacaktır.

Özellikle yeni bir yılın başlangıcında promosyon ürünleri firmalar tarafından güzel bir hediyeleşme şekli oluyor. Bu ürünler aynı zamanda firmanın tanıtımında da etkili oluyor.

Neler Promosyon Olur?

Sektörde promosyon işlerini yapan Batipromosyon ilginç farklı ve kullanışlı promosyon çeşitleri ile siparişler alıyor. Tek veya takım halinde pek çok promosyon ürün çeşidini bulacağınız adreste promosyon metal kalem gibi dayanıklı ve özellikle firmalara hediye edilecek ürünler arasında en çok tercih edilirken, promosyon şapka ürünler de güzel bir promosyon hediyesi.

İstenilen promosyon ürünü üzerine istenilen ebat ve boyda firmanızın logosu, firmanızın tanıtım ismi ve iletişim bilgileri yazılır.

Yapılan işlem silinmez, renk değiştirmez ve uzun süre ürünle birlikte kullanılabilecek baskı ve kalitede yapılır. Firma tanıtım amaçlı hazırlanacak tüm promosyonları belirlenen adet sayısına göre yapar ve ambalajlı şekilde hazırlar.

Sıradaki Haberi Oku  VİOP 30 Endeksi

Etkinlik, yılbaşı, ilk açılış reklamı, yeniden tanıtım ve özel günlere özel hazırlanacak promosyonlar firma tarafından en kısa zaman içerisinde ve uygun fiyat çerçevesinde hazırlanır. Firma ile internet adresi üzerinden iletişime geçilebilir.