Gündem

Sönmez Outdoor’dan Dünyada Bir İlk: ŞİŞME YÜZEN ÇADIR

Sönmez Outdoor’dan Dünyada Bir İlk: ŞİŞME YÜZEN ÇADIR

 

Şehirden uzaklaşmak ve doğanın içinde sakin bir kamp alanı oluşturmak için yanınızda kamp çadırının muhakkak bulunması gerekiyor. Ancak çadır tercihinde kamp yapacağınız bölgenin var olan durumu ve içinde bulunduğunuz mevsim de büyük bir önem taşıyor.

Sönmez Outdoor bu alanda müşterilerine her mevsime ve bütün hava koşullarına uygun lüks ve konforlu bir yaşam alanını kamp sevdalısı insanların hizmetine en kalite şekilde sunuyor. İşini profesyonel bir şekilde yapmaya özen gösteren bu firma tarafından üretilen kamp çadırlarının her birisi de dünya da ve Türkiye’de üretilen kamp ekipmanları arasında bir numara olarak kabul görüyor.

Dünyanın Bir Numarası Sönmez Outdoor Şişme Kamp Çadırları

Sıradaki Haberi Oku  Hakkari'den Başkan Kılıç'a misafir

Günümüzde kamp ekipmanları üzerinde sürekli olarak yenilikler yapılıyor. Ancak yapılan bazı yenilikler kamp ile yakından ilgilenen insanların dikkatini çekmeye yetmiyor. Ancak bu alanda bir devrim niteliğinde üretilen ve bütün dünyanın dikkatini çekmeyi başaran London 360 Discover şişme kamp çadırı normal bir çadırdan çok daha fazlasını alıcılarına en kaliteli şekilde sunuyor.

Zorlu hava şartlarına son derece dayanıklı ve güçlü olan bu kamp çadırlarının yapımında su geçirmez kumaşlar kullanılıyor. Üretim aşamasında kalitesinden ödün vermemesi sebebiyle sağanak yağışlı havalarda bile içeri su almıyor.

Panoramik pencereleri ve tavanın tamamını kaplayan şeffaf sunroof ile diğer çadırlardan farklı olarak kampçılara oldukça ferah ve aydınlık bir ortam sunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Bursa Yenişehir TSO'da Torun kazandı

Alışılmışın dışında bir lükse sahip olan bu çadırlar, en iyi konfora sahip çadırlar arasında dünya genelinde bir numara olarak kabul görüyor.

Sönmez Outdoor Su Üzerinde Yüzen Lüks Çadır Hizmeti

Kamp çadırlarının konforunu toprak üzerinden alıp, su üzerine taşıyan ve bunu lüks bir şekilde yaparak yüzen çadır hizmetini vermekte olan bu firma dünya genelinde adını duyurmaya devam ediyor.

Yüzde yüz su geçirmez bir tabana sahip olan ve rüzgara karşı da sağlam bir direnç gösteren bu çadır, su üzerinde kamp yapma deneyimini merak eden birçok kişi tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ayrıca şişme karavan çadırı konusunda da müşterilerine kaliteli ve lüks bir ürün sunan firma https://www.sonmezoutdoor.com/ adresi üzerinden bütün kamp ekipmanlarının satışlarını dünyanın dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor.

Sıradaki Haberi Oku  Korona toplantısında mesafeler korundu
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri