Gündem

Shell Uygulaması ile Kontrolü Ele Alın

Shell Uygulaması ile Kontrolü Ele Alın

Shell uygulamasını bilgisayarınıza indirerek kontrolü ele alabilirsiniz. Shell indir ve hemen bilgisayarınla inanılmaz şeyler yapmaya başla. Shell uygulamasını kullanarak gezinti yaptığınız web sitelerinde özel yetkiler kazanabilirsiniz. Web sayfalarında tam bir erişim sağlamak için hosting hizmetine root olmanız gerekmektedir.

Shell uygulaması ile istediğiniz web sitesinde kendi kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturarak bu sayfayı kontrolünüze alabilirsiniz. Shell uygulaması olmadan web sayfalarında sadece okuma işlemi yapılırken, uygulama ile kendinize root yetkisi sağlayarak sayfalarda okuma, yazma, silme ve değiştirme yetkilerini kazandırmış olursunuz.

Shell Nasıl İndirilir?

Shell download yapmak oldukça kolaydır. Bilgisayarınıza Shell uygulamasını indirerek .php, .aspx ve .asp gibi onlarca uzantıyı bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızı indirmiş olduğunuz Shell uzantılarını kullanarak web sitelerinde kapsamlı bir yetkiye sahip olabilirsiniz. Shell atma işlemini yaparak bir web sitesinin yönetimini tamamıyla kontrol altına almak mümkün. Bilgisayarınızda bulunan Shell uzantılı bir dosyadan atacağınız Shell atma işlemi ile yönetimini ele almak istediğiniz sayfanın hosting açıklarını yakalayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Netanyahudan koronavirüs itirafı