Sezonun En Trend Modelleri Spring Store’da

Sezonun En Trend Modelleri Spring Store’da

Spring Store firmasının abiye koleksiyonları sezonun en trend modelleriyle yenilendi. Firma ile çalışan tasarımcılar hem trend modelleri kullanmanın hem de firmaya özel detaylar hazırlamanın yolunu bularak özel abiye modelleri ortaya çıkardı.

Her dönem kullanılabilecek klasik abiye elbise modelleri yanında modern ve trend modelleri de kullanan firmada gene zengin bir abiye koleksiyonu bulunuyor.

Her Zevke ve Her Fiziğe Uygun Abiyeler

Her kadının kendi zevkine ve tarzına uygun abiye elbiseler bulabileceği firma web sitesindeki modeller farklı renklerle de çalışılmıştır. Herkesin aradığı ve iyi taşıdığı rengi bulması için gereken yapılmıştır. Desenli, işlemeli, dantelli, taşlı, payetli abiyeler de modern dokunuşlarla hazırlanmıştır.

Sıradaki Haberi Oku  Karabükte caminin avlusunda saf tutup namaz kıldılar

Göğüs dekoltelerinde ve eteklerde asimetrik modeller de mevcuttur. Her model üzerinde incelikle çalışılmış, kadınların özel günlerde en iyi şekilde görünmeleri için özen gösterilmiştir. Etek boylarında da farklılıklar yapılarak çeşitlilik sağlanmıştır. Midi, mini, maksi boydaki etekler kadınların zarafetini öne çıkarmak için koleksiyonda yer alıyor.

Özel tasarımlı abiyelere de firma web sitesinden ulaşılabilir. Ortamda benzersiz olmak isteyen kadınlar bu bölümü de inceleyebilir.