Gündem

Semih Çetinbaş, Hostragon Firmasını Çok Daha İleriye Taşıdı

Tüm servis sunucularını kendi hazırlayarak hizmet sunan semih çetinbaş üstelik google güvencesi ile çalışıyor. Pandemi süreci ile yaşam şartlarının değişmesi sonucu internet üzeri sunumlar rağbet görmeye başlayınca bu hizmeti destekleyen program yazılımlarına gereksinim arttı. Hostıng, domain, reseller, ek hizmetler ve sunucu alanında profesyonel hizmet almak için firmayı tercih edin.

Firma Kuruluşu

Web sitelerinin kurulumu alanında hizmet vermeye başlayan firma 2000 yılından bu yana sektörde yenilikleri, profesyonel ekip ve ekipmanı ile bulunuyor.

Deneyin

Deneme paketleri son derece uygun olan firmanın ürünleri ile eşsiz ve ek ücretsiz pek çok ayrıcalığı tatmanız sağlanır. Deneyim süreci sonrası talepleriniz doğrultusunda istenilen paket hizmeti yine uygun fiyatla sunulur.

Sıradaki Haberi Oku  Varnost Kamera Modelleri

Hizmetler

İnternet yazılım ağı olarak hizmete başladığı andan itibaren hostragons sayesinde güvenceli ve hızlı ağ kullanımı sağlanır. Profesyonel destek hizmeti sunan firma ile web sitenizden daha yüksek verim alabilir, günlük ve haftalık yedekleme programı ile verilerinize hızlı ulaşım imkanı sağlarsınız.

Güvenilir

Web site kurulum aşamasından sonraki destek hizmet aşamasına kadar sürekli yanınızda bulacağınız firma tüm ürün paketleri ile güvenilir hizmet sunucusudur.

Kaynak: https://www.hostragons.com/ucretsiz-free-hosting/