Gündem

Sağlık personelinden komandolara cevap

Türkiye’de koronavirüs vakalarının tespit edilmesinin ardından alınan önlemler her geçen gün artırılıyor.

Virüs salgınına karşı topyekün bir mücadele başlatıldı. Bu müacdelenin en ön safındaçalışanlarımız var.

Şemdinli Komando Taburu Ergültepe Üs Bölgesi’nde görevini yapan komandolar, koronavirüse karşı amansız mücadele verençalışanlarına destek olmak için bir video yayınladı.

Sağlık personelinden komandolaraVİDEO

KOMANDOLARDAN ALKIŞLI DESTEK

Mehmetçik’inçalışanlarına destek mesajı gönderdiği videoda, “Bizler buradanöbetindeyken geride bıraktığımız ailemiz ve sevdiklerimiz için canlarını tehlikeye atmak pahasına fedakarlık yapançalışanlarımıza şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verildi. Askerler videonun sonundaçalışanlarını alkışladı.

Komandolardançalışanlarına destek VİDEO

“AİLELERİNİZ BİZE EMANET”

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi görevlilerinden de Mehmetçik’egecikmedi.

Sağlık çalışanları, kendilerine destek olan Mehmetçik’e selam gönderdiği videoda, “Şemdinli Komando Taburu Ergültepe Üs Bölgesi’nde sizler fedakarcanöbetindeyken sizlere minnettarlığımızı sunarız. Geride bıraktığınız aileleriniz ve sevdikleriniz bizlere emanet. Sizlersathında bizlersathında halkımız için nöbetteyiz. Vatandaşımız evinde kaldığı için çok teşekkürler Türkiye” ifadeleri yer aldı.

Sıradaki Haberi Oku  Fuhuş için anlaştıkları kadınlar kaçtı görevliyi dövdüler

ASKER SELAMI İLE CEVAP VERDİLER

Videonun sonundaçalışanları asker selamı ile Mehmetçik’i selamladı. İstanbul Sağlık Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan video izleyenleri duygulandırdı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri