Gündem

Puzzle

Puzzle

Bebekler dış dünya ile etkileşim yaparak bu dünyaya adapte olurlar. Uyaran vermek bebeğin zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Puzzle parçalarını çıkarıp takarken birçok beceriyi çocuklara kazandırmak mümkündür. Hem motor beceri hembde zihinsel beceri aynı anda kazandırılır. Pilsan oyuncak her yaş grubuna uygun eğitici oyuncak imkanı sunar. Aradığınız her çeşidi Nisan kampanyası dahilinde hemen sipariş verebilirsiniz.

Kutu Oyunları

Kutu oyunları hem eğlenceli hem de geliştirici oyunlardan biridir. Firma satışını yaptığı her ürünün kaliteli ve bilindik markalardan olmasına dikkat eder. Kutu oyunları veya diğer oyuncaklar olsun bunların kalitesi çok önemlidir. Çocuklar oyuncakları ağzına alabilir Adalar escort veya sürekli temas halinde bulunabilir.

Sıradaki Haberi Oku  Afyonkarahisarda yolcu otobüsü devrildi: 37 yaralı

Kalitesiz malzemeden yapılan oyuncaklar da kansorejen madde vardır, buda çocukların sağlığı açısından çok büyük risk teşkil eder. Site öncelikle çocukların sağlığına önem veren daha sonra da zihinsel gelişimine katkı sağlayan bir sitedir. Bruder oyuncakları, karakter figürleri, barbie bebekleri çok uygun fiyata hemen sipariş verebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemi mevcuttur. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile de sipariş verebilirsiniz.