Gündem

Profesyonel Vize Başvuru Hizmetleri

Profesyonel Vize Başvuru Hizmetleri

Uzman bir kadro ile beraber gerçekleştirilen vize işlemleri, sizlere her zaman etkili sonuçlar sunulmaktadır. Güven ve memnuniyet odaklı gerçekleştirilen vize işlemleri, hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için yerine getirilmektedir.

Vize İşlemleri

Ukrayna’ya turistik gezi yapacak olan Türk vatandaşları 6 ay içerisinde 90 günlük vizesiz seyahat yapabilmektedir. Özel ziyaret ya da Ticari amaçlı Ukrayna vizesi alacak olanların gerekli olan evrakları eksiksiz olarak tamamlamaları gerekmektedir.

Pakistan vizesi için de sizlerden birçok evrak talep edilmektedir. Marina Vize, bu anlamda Pakistan Konsolosluğu’nun yetkili acentesi durumundadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Pakistan vizesi işlemleri için bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Rusya vize başvurusu yapabilmek için sizlerden istenen evrakları eksiksiz olarak Mirana Vize başvuru ofisine gönderebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Dışişleri Bakanlığı: "Türkiye Filistin halkının haklı davasına destek vermeye devam edecektir"

Romanya vizesi almak için eksiksiz hazırlayıp gönderdiğiniz evraklar ile birlikte Marina Vize Başvuru Merkezi ekibi sizler adına vize başvurusu işlemlerini kusursuz olarak yerine getirmektedir.

Cezayir vizesi başvuruları için de gönül rahatlığı ile bu profesyonel hizmetleri tercih edebilirsiniz. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetler ile vizenizi kolaylıkla çıkartabilir ve dilediğiniz gibi seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.