Gündem

Para ve Zaman Tasarrufu

Para ve Zaman Tasarrufu

Hem son derece kolay hem de ekonomik açıdan son derece yararlı bir uygulama olan Fulle Gitsin sayesinde gerek zaman tasarrufu ve gerekse de para tasarrufu sağlıyorsunuz. Ücretsiz bir uygulama olan Fulle Gitsin ile içerisinde bulunduğunuz araçtan inmek zorunda olmaksızın ucuz benzin ve yakıt alımı yapabiliyor, sunulan avantajlardan yararlanabiliyorsunuz.

Fulle Gitsin Nasıl Bir Uygulama?

Fulle Gitsin, tüm Türkiye’deki Opet istasyonlarında geçerli olan, KOBİ’lerin sahibi olduğu araçlarda, araç içerisinden inmeksizin ödemeleri yapabilmeye imkanı veren bir mobil uygulama olarak son derece avantajlıdır. Fulle Gitsin uygulamasıyla hangi aracın ne zaman, nereden, ne kadar akaryakıt aldığını da izleyebilirsiniz. Opet taşıt tanıma sisteminden anahtarlık ya da halka tipi ünitelerle yararlanabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Cumhurbaşkanı Erdoğandan evde kalın çağrısı

Otomatik Ödeme Avantajı

Fulle Gitsin ile hızlı bir şekilde indirimli akaryakıt alma olanağıyla beraber, otomatik olarak ödeme kolaylığını da kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz ve hızlı biçimde kayıt işlemlerini tamamlayabileceğiniz sistem ile kartla ya da nakit olarak ödeme yapma zorunluluğu olmadan akaryakıt alım işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.