Gündem

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, bilinen en etkili büyü metotlarından birisidir. Yapıldığı kişide istemsiz hareketlere ve düşüncelere sebep olarak, iradesine karışarak etkisini gösterir. Kişiyi hem ruhsal hem de düşünsel bünyesini bozarak etkisi altına alan bu yöntem, kara büyü grubunun bütün niteliklerini içerisinde bulundurur.

İsmini Nereden Alır?

Diğer büyülerdeki gibi, orta çağ – pagan inanç kültüründen türemiştir. Bundan dolayı, Hristiyanlık ile herhangi bir ilgisi bulunmamakla beraber Hristiyan din adamları tarafından da yapılmazlar. Büyü isimleri genellikle toplumda büyücüsüne göre değil, büyü yapımında kullanılan malzemelere ve ifadelere göre verilir. Büyü yapımında anlaşılması güç söz ve ifadelerin bulunması durumunda ise büyü işlemini yapan kişinin ismi veya kullandığı dile göre isimlendirilebilir. Papaz büyüsüne de bu açıdan bakılınca İbranice sözler ile beraber Süryani alfabesi kullanılmasından dolayı bu ismi aldığı söylenebilir. Yani bu büyüler papazlar tarafından yapılmazlar hatta bu gibi uygulamalara karşılardır.

Sıradaki Haberi Oku  İtalyan Belediye Başkanı: Her şey nasıl güzel olacak

Çeşitleri Nelerdir?

Odağında insanın bulunduğu birçok konuda farklı amaçlar ile papaz büyüsü yapılabilir. Papaz büyüsünün türleri şunlardır:

– Bağlama İçin Papaz Büyüsü

– Aşık Etme İçin Papaz Büyüsü

– Geri Getirme İçin Papaz Büyüsü

– Ayırma – Soğutma İçin Papaz Büyüsü

– Kısmet Kapatma İçin Papaz Büyüsü

– Cinsel Tercih İçin Papaz Büyüsü

– Cinsel Bağlılık İçin Papaz Büyüsü

Etkileri Nasıl Olur?

Bu büyünün etkilerine maruz kalan kişide kısa müddet içerisinde birdenbire değişimler ortaya çıkar. Bu değişimler, irade harici bir dürtüden ortaya çıktığından dolayı normal olarak kabul edilir ve zamanla büyünün tesiriyle her şeye amacına ulaşır. Büyünün etkisi altına giren kişi, yaşadığı duygu karmaşası ve olayları olağan olarak kabul eder. Bu değişimleri fark etmediğinden dolayı da etrafından değişim yaşadığına yönelik gelen görüşlere karşı çıkar. Bu büyünün etkilerine müdahale edilmezse kişiyi yaşam boyu kontrol altına alır ve bunu sürdürür.

Sıradaki Haberi Oku  Gümrükler kapanınca pazarda fiyatlar düştü

Nasıl Bozulur?

Papaz Büyüsünün yapılmasına göre, bozulması daha güçtür. Bu büyüyü bozacak olan kişinin bu işin ehli olması ve oldukça özenli olması gerekir. Direkt olarak insan yapısına etki etmesi nedeniyle bozulması da bünyeden bünyeye değişebilir. Ayrıca büyünün etkisi altında geçen süre de bununla doğru orantıdadır. Bu nedenle bu büyünün ne kadarlık bir sürede bozulabileceğine dair net bir cevap yoktur. Hiçbir büyü bozulamaz değildir ve sadece güçlükleri değişebilir. Papaz büyüsü de bozulması zor olan biri büyü olsa da yeterli derecede bilgi birikimi ve deneyimin yanı sıra Allah’ın da rızasıyla bozulacaktır.

Papaz büyüsü, Geri Getirme Büyüsü gibi konular hakkında merak ettiklerinize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Abdurrahim Albayrak da koronavirüse yakalandı