Gündem

Oto Ekspertiz Hizmetleri İçin Pro Elit

Oto Ekspertiz Hizmetleri İçin Pro Elit

Pro Elit firması her marka ve modeldeki araçlar için oto ekspertiz hizmeti veriyor. Firma genelde araç alımlarında ihtiyaç duyulan İzmir oto ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda gerçekleştiriyor. Aynı zamanda firma teknolojik cihazları kullanarak yaptıkları tüm testler için müşterilerine rapor sunuyor.

Firmanın Hizmet Verdiği Testler

İzmir Buca oto ekspertiz firması almak istedikleri araçların sorunu olup olmadığını merak edenler için uygun fiyatlı testler yapıyor. Firmanın araçlara yaptığı testler arasında kaporta testi, fren testi, motor testi, amortisör testi, yanal kayma testi, alt takım kontrolü ve elektronik araç testi bulunuyor. Tüm bu testleri deneyimli elemanlarını kullanarak detaylı bir şekilde yapıyor.

Sıradaki Haberi Oku  İmplant Fiyatları

Online Randevu Hizmeti

Pro Elit oto ekspertiz firması araçlarına test yaptırmak isteyenler için online randevu hizmeti veriyor. Kişiler web sayfasında online randevu bölümü tercih ederek ad, soyad, araç modeli, plaka, telefon numarası ve randevu tarihi gibi bilgileri girerek online randevu alabiliyorlar. Böylece belirlenen tarihte araçlarına gerekli testlerin yapılmasını sağlıyorlar. Gaziemir oto ekspertiz firması olarak online randevu dışında müşterilerine ekspertiz paketleri sunuyorlar. Bu paketler arasında elit paket, pro elit paket ve temel paket bulunuyor. Kişiler bu paketleri tercih ederek araçları için yaptıracakları testleri daha uygun fiyata yaptırabiliyorlar.