Öksürüğe Ne İyi Gelir

Özellikle kış ayalarında hepimizin yaşadığı en önemli sorunların başında öksürük gelmektedir. Çoğu kez üst solunum yollarına bağlı olarak yaşanılan enfeksiyonlar sonucunda öksürüğe yakalanılmaktadır. Eğer bu tür bir öksürük yaşıyorsanız kendi imkânlarınızla bunu gidermek için bazı tedaviler uygulayabilirsiniz. Bunun içim öksürük neden olduğu ve Öksürüğe ne iyi gelir konusunda kısaca bilgi sahibi olmanızda fayda olacaktır.

Bazı durumlarda da kronik öksürük yaşayabilirsiniz. Öksürüğünüz çok uzun bir dönem geçmeyebilir. Bu tür sorunlar yaşadığınızda her öksürüğün nedeni üst solunum yolları olmayabilir. Kronik e uzun süre geçmeyen öksürükler bazı hastalıkların da habercisi olarak karşınıza çıkabilir. Özellikle 8 haftadan fazla süredir devam eden öksürükler sizler için tehlikeli olabilir. Bu durumda bunun altında yatan nedenlerden haberdar olmalısınız.

Sıradaki Haberi Oku  İngilterede 1.5 milyon kişi yiyecek bulamıyor

Acıbadem Hayat Sağlık Sayfası

Acıbadem Hayat sitesi olarak sizlere her tür hastalık ve sağlık sorunu ile ilgili detaylı olarak bilgilendirmeler yapıyoruz. En sıradan sorunlar için ve en önemli kronik ve genetik hastalıklarla ilgili detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Sitemizde baş ağrısı neden olur,  Baş ağrısına ne iyi gelir ve baş ağrısı hangi hastalıkların habercisi olabilir konusunda çok faydalı içeriklere ulaşabilirsiniz. Ya da bugün ülkemizde en yaygın olan genetik hastalıklardan birisi olan Otizm nedir konusunda tüm merak ettikleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlerde her tür rahatsızlık ve hastalık için en faydalı içeriklere tek bir çatı altında ulaşabilirsiniz.