Gündem

Neden Ataşehir Tattoo Art Tercih Edilmeli?

Ataşehir Tattoo Art kurucusu ve aynı zamanda bir dövme sanatçısı olan Ali Şener, sanatsal üslubu ve teknik bilgisi ile dikkat çekiyor. Ayrıca müşteri yelpazesinin çeşitlilik ihtiva etmesinin yanında oldukça sofistike bir başka gruba da hizmet veriyor.

@atasehirtattoo hesabında paylaşılan gönderilerde, Ali Şener için neden ‘Ünlülerin Dövmecisi’ tabirinin kullanıldığı da anlaşılmış oluyor. Zira Ataşehir  Tattoo Art yıldız geçidine dönmüş.

Halihazırda Neden Tercih Ediliyorlar?

Ali Şener ile birlikte Ataşehir Tattoo Art stüdyosunda çalışan diğer dövme sanatçıları da ortaya koydukları eserlerle bir marka haline gelmiş durumdalar. Öyle ki söz konusu olan dövme sanatında işçiliğin inceliği, kullandıkları malzemenin kalitesi ve tasarımların özgün olması sayesinde severek takip ettiğimiz, başta Selin Ciğerci, Demet Akalın, Merve Özbey gibi pek çok ünlü ismin yanı sıra, spor dünyası da Ataşehir Tattoo Art stüdyosunu tercih ediyor. Tabii bu noktada güttükleri maksimum hijyen politikasının da etkisini es geçmemek gerek. Zira hiç kimse teninde sanat taşımak isterken hastalık kapma riskini göze almak istemez.

Sıradaki Haberi Oku  Resmi Gazete başlıkları

Özgün İle Estetik Arasında Fark Vardır

Dövme sanatında, daha geniş çaplı düşünecek olursak, tüm sanat dallarında geçerli olan bir husus vardır: ortaya konulan eserin özgün olması, onun estetik olduğu anlamına gelmez. Nitekim estetik güzellikten farklı olarak göz ile birlikte ruhun da cezbedilmesi ile elde edilir. Kısacası eser tüm unsurları ile izleyicisinin tüm duyularını tatmin edebiliyor olmalıdır. Bunun ne kadar zor bir iş olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bahsettiklerimizi daha iyi akatarabilmemiz için @atasehirtattoo adlı İnstagram hesabını takip etmenizi öneririz.

Ataşehir Tattoo Art kalitesinden faydalanmak için de aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ancak elinizi çabuk tutmakta fayda var; zira randevular sınırlı!

Randevu ve Tasarım için
+905347779663
+902166290314

Sıradaki Haberi Oku  Tulum peyniri probiyotik içeriğiyle koronavirüse meydan okuyor