Gündem

Mustafa Avkıran

Mustafa Avkıran

1963 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen Mustafa Avkıran, İstanbul Mimar Sinan Devlet Konservatuarı mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlayan Avkıran, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yüksek lisans yaptı.

Küçük Prens adlı oyunda, 1987 yılında yönetmenlik kariyerine başlayan Mustafa Avkıran, İstanbul, Van, Ankara, Bursa, Antalya, Trabzon Devlet Tiyatroları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Bakırköy Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalıştı.

Politik sebeplerden dolayı 1993-1995 yıllarında yaptığı Antalya Devlet Tiyatrosu müdürlüğü görevinden ayrıldı. 1994 yılında İsmet Küntay En İyi Yönetmen Ödülüne layık görüldü. Sokaktaki Adam, Cumhuriyetçi, Kayıkçı, Mutluluk, Av Mevsimi, Kuzey Güney, Yaprak Dökümü gibi film ve dizilerde oynadı. Eşi Övül Avkıran ve Naz Erayda ile Antalya 5. Sokak Tiyatrosu’nu kurdu.

Sıradaki Haberi Oku  BİST100 endeksi

Mustafa Can Keser

Sihirli Annem dizisinin küçük yıldızı Damla Ersubaşı’nın eşi Mustafa Can Keser, 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi’nden mezundur. İstanbul Beylikdüzü doğumlu olan Mustafa Can Keser, Ortaköy’de bir gece kulübünün CEO’su olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Haber365 sitesinde yer alan bilgilere göre; 2016 yılında Tuğçe karakteriyle Sihirli Annem dizisinde ünlenen Damla Ersubaşı ile evlenen Mustafa Can Keser, eşini aldattığı iddialarıyla gündeme geldi.

İlk çocuğunun doğumunun ardından aldatma iddialarının yalan olduğu açıklamalarına rağmen gündemden düşmeyen Mustafa Can Keser, ikinci çocuğunun doğumuyla biraz durulmuşa benziyor. 1.78 boyunda 81 kilo olan Mustafa Can Keser, sosyal medya üzerinden yaptığı sevdiğim ikinci kadınsın sen sözüyle tepki çekmişti. Mustafa Can Keser ikinci kadınsın sen şiirinin Ceyhun Yılmaz’a ait olduğu, eşine olan sevgisini anlatmak istediği ve annesiyle kıyaslama yaptığı açıklamalarında bulunmuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Kılıçdaroğlu: "Dileriz İslam dünyasında adalet ve huzur kazanmış olur"

Mustafa Ceceli

Şarkıcı, aranjör ve albüm yapımcısı olan Mustafa Ceceli 2 Kasım 1980 yılında Ankara’da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe karşı olan ilgisi sayesinde 6 yaşında piyano eğitimi alan Mustafa Ceceli, 8 yaşındayken, Köy Doktoru adlı dizinin 13 bölümünde oynadı.

UNICEF için hazırlanan Can Suyu adlı filmde de boy gösteren Ceceli, lise yıllarında amatörce düzenlemelerle ilgilenmeye başladı. Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanan Ceceli, o dönemde arkadaşlarının kurduğu grupta klavye çaldı. Bu arada sanatçılara demo kayıtlar yaptı.

2003 yılında müzik dünyasına resmen adım atan Ceceli, 2007 Büyükçekmece escort yılında Enbe Orkestrasının çıkardığı albüme konuk sanatçı olarak Unutamam şarkısını söyledi. 1 Kasım 2008 yılında Sinem Ceceli ile evlenen Mustafa Ceceli, 28 Eylül 2011’de Arın adında bir oğlu oldu. 26 Mayıs 2017 yılında eşinden ayrıldı. Mustafa Ceceli ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, https://www.haber365.com.tr/videolari/mustafa-ceceli linkini tıklayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Dobra Spor Haberleri

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri