Meme Büyütme

Meme Büyütme
Her geçen gün gelişen estetik cerrahisi sayesinde artık vücutta sağlık sorunlarına yol açması veya kişisel olarak kusur olarak görülmesi durumunda estetik cerrahisine başvuruda bulunuyor. Özellikle gelişmiş estetik teknolojisi sayesinde vücudun her noktasına yönelik olarak arzuya göre müdahaleler gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde pek çok kadının en fazla şikayetçi olduğu konulardan birisi olan küçük meme boyutlarına karşı da estetik cerrahisinin imkanlarından faydalanılabilmektedir. Estetik cerrahisinde meme estetiği uygulamaları kapsamında uygulanabilen meme büyütme ameliyatları sayesinde küçük boyutlu göğüslerin istenen büyüklüğe ve hacme sahip olması sağlanabiliyor. Yani standart şekilde göğüs bölgesine silikon uygulaması yapılarak hacim ve boyut açısından göğüsün büyütülmesi amacı taşımaktadır. Günümüzde pek çok farklı nedene bağlı olarak meme büyütme ameliyatı gerçekleştirilebilmektedir.
Neden Meme Büyütme Ameliyatı?
Günümüzde küçük göğüslere sahip olan her kadın daha büyük ve daha dolgun göğüslere sahip olabilmeyi arzular. Modern estetik teknolojisi sayesinde her kadının bu arzusuna kolayca ulaşabilmelerine olanak sağlamaktadır. Meme estetiği operasyonu sayesinde kalıcı bir şekilde büyük göğüslere sahip olunabilmesine yardımcı oluyor. Meme büyütme operasyonları temel olarak cerrahi ve estetik operasyonudur. Bu nedenle de tam teşekküllü sağlık merkezlerinde uzmanlar tarafından uygulanması gereken estetik operasyonudur. Yeni nesil estetik teknolojisi sayesinde her kadının küçük göğüslerinden kurtularak, her zaman arzuladığı ebatlarda göğüslere sahip olabilmeleri mümkün oluyor.
Meme büyütme ameliyatları, pek çok farklı nedene bağlı olarak yapılabilmektedir. Günümüzde meme büyütme operasyonlarının yapılması noktasında çok sayıda farklı neden bulunuyor. Meme büyütme ameliyatları temel olarak iki hedef doğrultusunda yapılmaktadır. Bunların ilki ve en yaygın olanı kadınların daha dolgun ve daha büyük göğüslere sahip olma arzusudur. Bu diğer nedeni ise fizyolojik olarak yaşanan önemli değişimlerin oluşturduğu etkilerle meme boyutlarında küçülme söz konusu olmasıdır. Bu iki nedenle dünya genelinde kadınlar tarafından meme büyütme operasyonlarına yoğun şekilde başvuru gerçekleştirilmektedir. Meme büyütme operasyonları aynı zamanda memelerde meydana gelen simetri sorunlarıdır. Meme büyütme ameliyatı sayesinde hastanın memelerinin yeniden simetrik bir hale getirilebilmesini sağlamaktadır. Kadınların gebelik döneminde yaşadıkları fizyolojik değişiklikler nedeni ile de meme büyütme ameliyatı yaptırmasıyla da çok sık şekilde karşılaşılmaktadır. Yaşa bağlı olarak da ortaya çıkan fizyolojik değişimlerin etkisiyle küçülen göğüsleri de meme estetiği ile büyütebilme imkanı bulunuyor.
Güvenilir Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Tam kapsamlı cerrahi nitelikte bir operasyon olmasından mütevellit, meme büyütme operasyonlarının her türlü komplikasyona karşı mutlaka uzmanlarca, tam teşekküllü sağlık merkezlerinde yapılması gerekir. Meme büyütme operasyonlarında yapılacak her bir uygulamanın niteliği ise ameliyat öncesinde hastaya ilişkin yapılacak değerlendirmeler neticesinde belirlenmektedir. Hastanın mevcut meme boyutunun dışında aynı zamanda da genel ve meme sağlığı durumu gibi detaylara ilişkin teferruatlı bir test sürecinin uygulanması gerekir. Ayrıca hastanın arzuladığı göğüs ölçüleri ve buna ilişkin uygulanabilecek müdahaleler ile ilgili olarak da hastalarla ön görüşmeler gerçekleştirilir. Türkiye’de bu alanda yaptığı çalışmalar ile pek çok yeniliğe öncülük eden ve yüksek başarı yüzdesiyle de uluslararası üne sahip olan Op.Dr. Altuğhan Cahit Vural, en sağlıklı şekilde istediğiniz meme boyutlarına sahip olabilmenize yardımcı oluyor. Meme estetiği alanındaki çalışmaları ve uygulamaları ile ilgili daha kapsamlı bilgilere https://www.cahitvural.com/ adresinden ulaşılabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Fransız basını okurlarına kolonyayı anlattı