Gündem

Medyum Işılay Rüyada Medyum Görmeyi Yorumluyor

Rüyada Medyum Görmek Ne Anlama Gelmektedir ?

Rüyada medyum gören kişi yakın bir süre içerisinde büyük bir hastalık geçirecektir. Bu hastalık yüzünden zor günler geçirecektir ve manevi olarak biriktirdiği dostları ona bu yolda destek olacaktır. Rüyayı gören kişinin bu zor günleri atlatabilmek adına çok zorlanacağı ancak pes etmediği sürece bu hastalığı yenebileceği ve daha mutlu bir hayat süreceği işaret edilebilmektedir.

Rüyada aşk büyüsü gören kişi, yakın bir gelecekte sevdiği birisi tarafından ihanete uğrayacaktırç Ancak bu ihanet yüzünden daha da bilinçli birisi haline gelecektir. Geçmişten beri onu kıskanan birisi tarafından olacak bu ihanet kişiye zor günler yaşatacaktır. Ancak bu zor günleri kısa bir süre içerisinde atlatıp daha mutlu bir hayat yaşayacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  MSBden sağlık çalışanlarına teşekkür

Rüyada bağlama büyüsü gören kişi geçmişten beri hayalinde olan çok istediği bir şeye erişecek ve bu sebepten dolayı çok mutlu olacaktır. Ancak bu yolda zorluklar karşısına çıkacaktır. Yaşadığı zorlukları kısa bir süre içerisinde atlatıp daha iyi bir yaşam için çabalayacak ve sonunda istediği şeye ulaşacaktır.