• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5492
  % -0,01
 • € EURO
  8,9520
  % -0,11
 • £ POUND
  9,7840
  % -0,30
 • BIST 100
  1.110,66
  % 0,32
 • 22 AYAR SAF ALTIN GRAM/TL
  431,22
  % 0,00
 • ÇEYREK ALTIN
  773,08
  % 0,00
 • BITCOIN
  82505,243
  % 0,47

Kraliçe Elizabethten sağlıklıyım mesajı

Spread the love

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in oğlu ve tahtın varisi Galler Prensi Charles’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

İngiliz basınına göre doktorlar, Prens Charles’in, annesini gördükten bir gün sonra 13 Mart’ta, virüsün bulaştırıcı hale geldiğini belirtti.

OĞLUNDA KORONA ÇIKTI

Prens Charles ve eşinin İskoçya’nın Balmoral kentindeki konutlarında kendilerini tecrit altında tuttuklarıedildi.

Buckingham Sarayı, Kraliçe II. Elizabeth’in, oğluyla en12 Mart tarihinde görüştüğünü açıkladı. Gözler, Kraliçe’nindurumuna çevrildi.

ELIZABETH, KALEYE SIĞINDI

Buckingham Sarayı sözcüsü, Prens Charles’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası, Kraliçe’nin durumunun iyi olduğunu açıkladı. Kraliçe, sosyal mesafeyi korumak için geçtiğimiz hafta saraydan ayrılıp Windsor Kalesi’ne taşındı.

PRENS CHARLES, HARRY İLE DE GÖRÜŞTÜ

Öte yandan, Prens Charles, oğlu Harry ve eşi Meghan Markle ile en9 Mart tarihinde görüşmüştü. Prens’in 98 yaşındaki babası Prens Philip ise halenolansorunları yüzünden sık sık hastanede tedavi görüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Rizeli baba kızı için evde bisiklet düzeneği kurdu

Prens Charles’ın, annesi Kraliçe II. Elizabeth’igördüğünde Edinburgh Dükü olan babası Philip’in yanlarında olmadığı daedildi.

“İYİYİM” MESAJI

Kamuoyunda Kraliçe’nindurumuyla ilgili endişeler arttı. Kraliyet Ailesi, bu endişeleri gidermek için II. Elizabeth’in Başbakan Boris Johnson ile yaptığı telefon görüşmesine ait fotoğrafları yayınladı, halka Kraliçe’nin sağlığının iyi olduğu mesajı verildi.

CAMILLA’NIN TESTİ NEGATİF

Prens Charles ve eşi Camilla’nın resmi olarak temsil edildiği Clarence House sözcüsü ise Prens’in hastalığını hafif belirtilerle geçirdiğini ve şu anda İskoçya’daki Birkhall’de kendini karantinaya aldığını açıkladı. 72 yaşındaki Camilla’nın ise koronavirüs testi negatif çıktı.

YORUMLAR YAZ